Verdachte mannen in Haren
Twee mannen gaan deze dagen in Haren langs de deuren met vage vragen. Gisteravond werden zij aan de Parkweg in Haren gespot. Eén van de twee was lichtgetint en keurig gekleed. Vandaag rond 15.40 uur zijn ze gezien in de omgeving Nieuwlandsweg en Onnerweg. Waarom bellen zij overdag en ook ’s avonds aan bij huizen?
Eén van de twee belt aan en toont een plattegrond van Haren met de vraag waar een bepaalde straat is te vinden. Volgens de getuige verliep het gesprek vaag en onsamenhangend. De man vertrok, maar werd samen met een compaan geruime tijd later nog steeds in de buurt van de Parkweg gezien.
De politie is gewaarschuwd en meldde dat er al meer mensen waren die de mannen hadden gezien en de situatie verdacht vonden. Vraag is of het hier gaat om onschuldige heren of dat zij andere plannen hebben. Wie ze aan de deur krijgt wordt geadviseerd direct te bellen met de politie op 0900-8844.
21 reacties