Uw mening telt

  • Ik wil wel verhuizen naar de nieuwe wijk tussen Kerklaan en Oosterweg.

    Bekijk de resultaten

Polls Archief
17 °C bewolkt met lichte regen of motregen

Komische opera Thalia 12 en 13 maart

H.O.V. “Thalia” muziektheater brengt op vrijdag 12 maart en zaterdag 13 maart de komische opera “La Périchole” van Jacques Offenbach (vertaling Joop Fransen). Beide avonden begint de voorstelling in ’t Gorechthuis, Hortuslaan 1 te Haren om 20.00 uur.

Het koor en de solisten worden begeleid door een combo. De dirigent is Petra Abeln; de regie van het geheel is in handen van Fred Rutting.

Thalia heeft ruim 1½ jaar gewerkt aan alle voorbereidingen voor “La Périchole”. Decor en kleding zijn in eigen beheer gemaakt.

“La Périchole” speelt zich af in Peru. De indiaanse bevolking zucht onder de Spaanse overheersing. Maar in de hoofdstad Lima is het feest, want de Onderkoning is jarig en ieder mag zich op zijn kosten bedrinken. Dit gegeven is het begin van vele verwikkelingen.

Als gastsolisten voor de 3 hoofdrollen treden op: Gonda Jonker, Jerry Klune en Bert Suhlmann. De overige rollen worden bezet door eigen leden en natuurlijk heeft het koor een belangrijk aandeel in het verhaal (als volk en hofhouding).

De entreeprijzen voor Haren zijn € 12,50 en € 10,00; kaarten in de voorverkoop vanaf 16 februari in ’t Clockhuys, Brinkhorst 3 te Haren.

1 reactie

  1. Er is ook hard gewerkt aan de website van Thalia. Neem eens een kijkje ….

Reageren?

Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.

Afsluiten

Stuur dit bericht daar naar een vriend(in):

Uw naam:
Uw E-mailadres:
Naam vriend:
E-mailadres vriend
 
Stuur door naar een vriend(in)