De krant die je leest van A tot Z
Woensdag 19 Maart, 2025
Deze post is bekeken 96 keer.

zaterdag 10 september 2022

Nieuws:

Nederlandse vrijwilligers paraat in Nesciohotel

Door: Redactie

Een groep van 15 vrijwilligers rond Willemijn Kemp uit Haren gaat zaterdag assisteren bij de opvang van de honderd asielzoekers uit Ter Apel, die vrijdagavond naar Haren zijn gebracht.

Kemp: “En er gaan ook Oekraiense mensen helpen. We gaan in kaart brengen waar behoefte aan is. Ik denk schone kleding. Maar we nemen ook eten en drinken mee. Er worden door iemand 100 eieren gekookt op dit moment voor het ontbijt.” De vrijwilligers bereiden het ontbijt.

Kemp en haar ‘sociale brigade’ hebben toestemming van de gemeente om te helpen. Eerder waren er al vrijwilligers om te helpen met de opvang van mensen uit Oekraine.

Geen reacties

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.