De krant die je leest van A tot Z
Maandag 27 oktober, 2025
Deze post is bekeken 329 keer.

vrijdag 24 februari 2023

Nieuws:

“Deze winkel is mijn volgende stap”

Door: Redactie

In maart wordt een nieuwe winkel in Haren geopend aan de Rijksstraatweg 176. De naam valt direct op: Beyto. Wat betekent dat en…wat voor winkel is het eigenlijk?

Annick Davids: “Het woord Beyto komt uit het Aramees, één van de oudste talen van de wereld. Dat heeft de maken met de achtergrond van mijn man. Beyto betekent: huis en thuis.” Vijf jaar geleden begon Annick in Groningen haar eigen studio voor interieurontwerp. Ze werkt voornamelijk voor particulieren maar ook voor bedrijven. Ze omschrijft haar stijl als ‘strak, functioneel, in balans met natuurlijke materialen en aardetinten. Als zij meubels en woonaccessoires adviseert voelt Annick zich afhankelijk van leveranciers en daardoor kwam ze op het idee om zelf meubels, meubelstoffen en accessoires te gaan selecteren. Ze zegt: “In de winkel kan ik mensen dan echt laten beleven wat ik bedoel in mijn adviezen. Eerst heb ik gezocht naar een pand in Groningen, maar Haren is beter. Ik woon zelf in Haren en die winkel aan de Rijksstraatweg is echt geweldig. Als mensen naar binnen kijken zullen ze denken: wat is het gezellig daarbinnen. En dat is precies de bedoeling.”

2 reacties

rolf zegt:

Het is mij nou nog niet helemaal duidelijk wat voor winkel het word.

Word het nou een adviesbureau als het ware voor je interieur? Of worden en woonaccessoires, vloeren, gordijnen enzovoort verkocht?

Redactie zegt: Voor zover wij het hebben begrepen gaat zij een aantal producten verkopen, die ze zelf in haar interieuradviezen adviseert. Ook los, denken we.

Beyto Interiors zegt:

Dag Rolf,
Wij hebben een woonwinkel en een interieurontwerpstudio onder één dak. Bij ons kun je dus terecht voor interieuradvies en ontwerp maar ook voor meubels en woonaccessoires. Kom gerust eens kijken!

Fijne avond!
Met vriendelijke groet,
Annick Davids
Beyto

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.