De krant die je leest van A tot Z
Zondag 27 september, 2026
Deze post is bekeken 113 keer.

woensdag 28 mei 2008

Nieuws:

Harenaar diep gekrenkt na diefstal op begraafplaats

Door: Redactie

Stefan Jansen uit Haren windt er geen doekjes om. Hij is diep gekwetst en gegriefd door de diefstal van het fotoportret van zijn overleden dochtertje.De foto stond (in een lijstje) al twee en een half jaar op het kindergrafje van zijn dochtertje. Sarina overleed zeer kort na haar geboorte, nu drie jaar geleden. “Drie weken geleden was mijn vrouw bij het graf en toen is haar niets bijzonders opgevallen. Vandaag hebben we de diefstal opgemerkt. Ik vind dit heel erg”, aldus de vader.

Hij hoopt dat de dader tot inkeer komt als hij/zij leest hoe grievend de diefstal is. Jansen kan ook niet begrijpen wat de dief met de foto wil. Het zou wellicht vandalisme kunnen zijn, zonder verdere reden. “Dat kan, maar het grafje ligt helemaal achterop de begraafplaats, daar moet je echt naartoe en kom je niet toevallig langs lopen”, zegt Stefan Jansen.

Wie heeft informatie? Wie heeft iets bijzonders gezien op de begraafplaats Harenerhof tussen 1 mei en heden? Wie weet waar de foto zich nu bevindt? Mail aan de redactie.

Stefan Jansen heeft aangifte gedaan bij de politie op advies van de beheerder van de begraafplaats, Ubel Medema.

Geen reacties

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.