De krant die je leest van A tot Z
Dinsdag 29 september, 2026
Deze post is bekeken 151 keer.

woensdag 08 april 2009

Nieuws:

Buitenschoolse opvang tussen ouderen

Door: Redactie


Woonzorgcentrum De Dilgt en Kinderopvang Haren hebben de handen ineen geslagen. Iedere dinsdag is er nu een buitenschoolse opvang voor kinderen in het grand cafe in het woonzorgcentrum.Een bijzondere combinatie, ouderen en jonge kinderen. Maar wel een combinatie met een wonderlijke uitwerking. De contacten tussen jong en oud verlopen soepel en speels. Beiden hebben er wat aan. Gisteren, 7 april, werd de opvang officieel geopend. Bij die gelegenheid werden kinderen geinterviewd. Een van hen zei: “Ik vind het erg leuk. Ik verheug me er iedere week op.”

Mevrouw de Groot, die woont op de derde verdieping van De Dilgt, deed in haar rolstoel vrolijk mee met de discofuif. “Het is wel lawaai hier, maar ik geniet ervan”, zegt ze.

Iedere dinsdag vanaf 16.00 uur is de BSO in De Dilgt open. De samenwerking werd met handtekeningen bekrachtigd door directeur Wil Koopmans (De Dilgt) en Adam Bock (Kinderopvang Haren).

Foto: Mevrouw de Groot geniet van het gedoe om haar heen…

Geen reacties

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.