De krant die je leest van A tot Z
Zondag 30 augustus, 2026
Deze post is bekeken 219 keer.

donderdag 08 april 2010

Nieuws:

Wandelen in Onnerpolder

Door: Redactie

Het Groninger Landschap organiseert op zondag 18 april van 9.00 tot 12.00 uur een wandeling in Noordlaren langs de kade van het Drents Diep naar het uitzichtpunt op het Onnergemaal.
 
We wandelen langs het Drents Diep met zicht op de Onnerpolder. Hopelijk zien we veel weidevogels. Vanaf het Onnergemaal hebben we een prachtig uitzicht over de omringende landerijen.
 
De verzamelplaats is Palinghandel Vos, Osdijk 8 te Noordlaren. U hoeft zich voor deze excursie niet aan te melden en er zijn geen kosten aan verbonden.
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Het Groninger Landschap, telefonisch bereikbaar iedere werkdag van 9.00 tot 17.00 uur, telefoon (050) 589 27 14 of via kantoor@groningerlandschap.nl

1 reactie

harm zegt:

als mensen die bij het gemaal zijn aangekomen, hoe komen die weer bij hun auto die op de osdijk staat?

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.


Recente berichten