NL Doet ook in Harense zorgboerderij
Op vrijdag18 en zaterdag 19 maart is het weer zover, de landelijke vrijwilligersdagen onder de noemer ‘NL Doet’! Vorig jaar waren zo’n 150.000 Nederlanders actief, een recordaantal. Dit jaar streeft het Oranje fonds, het grootste fonds op sociaal gebied, naar nog meer vrijwilligers. Met NL Doet laten ze zien hoe belangrijk actieve burgers zijn voor de samenleving. Daarnaast draagt het initiatief bij aan een goed imago van het vrijwilligerswerk.
Grote voorjaarsschoonmaak bij ‘De Mikkelhorst’
Aspirant vrijwilligers In Haren en omstreken kunnen ook aan de slag. Zo worden ze onder andere gevraagd om mee te helpen aan een grote voorjaarsschoonmaak op het terrein van ‘De Mikkelhorst’, daar waar mogelijk samen met cliëntmedewerkers van de zorgboerderij.
De schoonmaakdagen worden voorbereid in samenwerking met vrijwilligersorganisatie Torion en de Gemeente Haren. Medewerkers van de Gemeente zullen de werkzaamheden op het terrein coördineren. Volgens Geert Naber van De Mikkelhorst belooft het super leuke dagen te worden. ‘Voor ons is het een prachtige gelegenheid om de Harener bevolking weer eens kennis te laten maken met onze mooie locatie en ons buitenterrein weer een opgeruimde aanblik te geven. Vanzelfsprekend zorgen we voor een lekkere biologische lunch zodat er voldoende energie over blijft voor het werken in de gezonde buitenlucht.…Eén van de klussen betreft het verwijderen van afrastering om de schooltuin te ontsluiten. Verder kan er worden geveegd, gesleept en gesloopt, geschept en gesnoeid. Er is werk genoeg dus meld je aan als vrijwilliger’, aldus Naber.
Voor mensen die zich aan willen melden; stuur een mail naar info@mikkelhorst.nl of meld u aan via de officiële site www.nldoet.nl .
Geen reacties