De krant die je leest van A tot Z
Woensdag 26 augustus, 2026
Deze post is bekeken 124 keer.

donderdag 10 maart 2011

Nieuws:

Veel animo voor senioren-appartementen

Door: Redactie

Aan de Dilgtweg te Haren worden twee woongebouwen voor senioren gebouwd, die in december 2011 klaar zullen zijn. Het zijn 68 appartementen, die worden verhuurd aan ouderen door ZINN (De Dilgt).


Bij de toewijzing wordt voorrang gegeven aan mensen met een zorgindicatie, maar naar verwachting zullen er ook appartementen verhuurd kunnen worden aan mensen zonder indicatie. Zij betalen een huur van 600,00, aangevuld met servicekosten (125,00) en een ambiancetoeslag voor de faciliteiten van De Dilgt. Veel huurders zullen in aanmerking komen voor huursubsidie.

Na een informatiebijeenkomst op 31 januari is er veel belangstelling voor de appartementen. Naar verluidt zijn er binnen vier weken al 38 verhuurd. De oplevering wordt in december 2011 verwacht. De woongebouwen krijgen als namen Mozart en Chopin. Informatie: www.zinnzorg.nl

Geen reacties

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.