De krant die je leest van A tot Z
Maandag 27 Juli, 2026
Deze post is bekeken 125 keer.

donderdag 09 februari 2012

Nieuws:

Extra parkeerplaatsen Paterswoldsemeer tijdens toertochten

Door: Redactie

Vanwege de grote verwachte drukte bij de toertochten Paterswoldsemeer, die het aanstaande weekend worden verreden, verwijzen wij belangstellenden naar de mogelijkheid om te parkeren bij de grote parkeerplaats van de Hoornseplas. Er kan daar worden opgestapt bij Kaap Hoorn en in ongeveer 5 minuten naar het Scandinavisch Dorp worden geschaatst via een door het Meerschap en vrijwilligers geveegde baan. Daar worden deelnamekaarten voor de toertocht verkocht.

 

Overzicht parkeerplaatsen:

De Lijte (Haren)
De Paalkoepel (Haren)
Zuidwesthoek (Haren)
Berm Meerweg meerzijde
Oude Badweg (Eelderwolde)
Hoornseplas (Eelderwolde)
Let op: er mag op de berm Meerweg dijkzijde niet worden geparkeerd in verband met het toegankelijk houden van de weg voor hulpverleningsdiensten. Gemeente en politie gaan streng handhaven!

Over de toertochten

Op het Paterswoldsemeer worden dit weekend toertochten gehouden, georganiseerd door schaatsvereniging Scharlakenhof.

Zaterdag 11 februari 2012 wordt er gereden van 10:00-17:00 uur.
Zondag 12 februari 2012 wordt er ook gereden van 10:00-17:00 uur.
Start: Café-restaurant De Twee Provinciën (bij  de vuurtoren), Meerweg te Haren.

 

1 reactie

meike zegt:

Let op: er mag op de berm Meerweg dijkzijde niet worden geparkeerd in verband met het toegankelijk houden van de weg voor hulpverleningsdiensten. Gemeente en politie gaan streng handhaven!

Dit was afgelopen weekend ook niet leuk meer, auto’s stonden gewoon gedeeltelijk op de meerweg, wegrijdende auto’s schoten zonder om te kijken zo de weg op en overstekende voetgangers die gewoon voorrang namem (op een 60 km. weg !)
Ik wens iedereen veel plezier en parkeer je auto aub op een fatsoenlijke plek

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.