De krant die je leest van A tot Z
Dinsdag 28 Juli, 2026
Deze post is bekeken 168 keer.

donderdag 16 februari 2012

Nieuws:

Peiling over raadsonderzoek

Door: Redactie

Volgende week 22 en 23 februari 2012 wordt het weer even spannend in het raadhuis van Haren. Dan zullen oud-bestuurders van de gemeente Haren en enkele ambtenaren en betrokkenen bij het beleid in 2009 aan de tand worden gevoeld over de gebeurtenissen rond het dossier Haderaplein.

In de kern komt het erop neer dat de raad het niet vertrouwt: men denkt dat de beslissing over het bouwen van het nieuwe raadhuis in 2009  is genomen zonder deugelijke informatie over de financiële kant van het verhaal. Men denkt bovendien dat de raad niet is ingelicht over een sterk lagere opbrengstprognose van de locatie Haderaplein. Die lagere waarde (twee miljoen minder) zou bekend zijn geweest op collegeniveau, maar verzwegen aan de raad en de buitenwacht.

Het raadsonderzoek moet nu de spelers van destijds laten verklaren wat er nou precies is gebeurd. Denkt u dat dit onderzoek de waarheid aan het licht zal brengen? Andersgezegd, vertrouwt u de waarde van zo’n onderzoek? Geef anoniem uw mening links op deze pagina en u ziet in ruil wat anderen ervan denken. Dank u.

Geen reacties

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.