Wietse Blink directeur Stichting Baasis
De Stichting Baasis verzorgt het basisonderwijs in de gemeenten Tynaarlo en Haren. De stichting heeft een nieuwe directeur gekregen die samenhang moet brengen tussen missie, visie en financieel beleid. Tot voor kort moeste de stichting voor financiën aankloppen bij de gemeenteraden. Nu komt het bestuur in één hand van directeur en raad van toezicht. De nieuwe directeur heet Wietse Blink.
Uit de circa 65 reacties op de vacature zijn in eerste instantie 7 kandidaten geselecteerd waarmee door de benoemingsadviescommissie sollicitatiegesprekken zijn gevoerd. Er zijn 3 kandidaten uitgenodigd voor een vervolggesprek. Op basis hiervan heeft de benoemingsadviescommissie unaniem haar keus laten vallen op Wietse Blink en hem voorgedragen aan het bestuur. Vorige week woensdag is er een laatste gesprek geweest tussen het bestuur en Wietse Blink, waarna de benoeming is afgerond. Uiterlijk 1 mei gaat de heer Blink aan de slag bij stichting Baasis.
Wietse Blink is 55 jaar en woont in Onderdendam. Hij werkt op dit moment als directeur van de Bladergroenschool in Groningen. Hier geeft hij leiding aan het managementteam en het personeel. Daarnaast is hij voorzitter van het Centraal Management van RENN4.
1 reactie