De krant die je leest van A tot Z
Donderdag 23 Juli, 2026
Deze post is bekeken 99 keer.

donderdag 10 mei 2012

Nieuws:

Week van het weven ook in Haren

Door: Redactie

Verspreid over Groningen, Friesland en Drenthe kan men van 14-20 mei terecht op ca 40 locaties, waaronder weefateliers, galeries, wolstudio’s, wevers die samen exposeren, en huiskamers. Zo is het mogelijk om een eigen weef- en kunstroute samen te stellen en kennis te maken met weven in allerlei dimensies, van gebruikstextiel tot buitenkunst. Ook demonstraties en workshops worden aangeboden.

Deze ‘week van het weven’ is een initiatief van de landelijke vereniging ‘Weefnetwerk’.

Ook in Haren

Ook in Haren is een locatie waar een drietal kunstenaars een expositie houden in het kader van de Week van het Weven. Zoals u in het persbericht kunt lezen , wordt er door de diverse bestuurders in de provincies aandacht aan besteed, door de openingshandeling uit te voeren. Uw krant besteedt ook regelmatig aandacht aan cultuur en wij hopen dan ook dat u onze tentoonstelling onder de aandacht van al uw lezers wilt brengen.
Wij zijn als kunstenaars alle drie zeer divers. Er zal naast autonome weefkunst ook werk in papier en ander materiaal te zien zijn.

Adres: Middelhorsterweg 19 Haren
Telefoon: 050-5347683
Openingstijden 14-20 mei: ma, di, woe 13-18 uur, do, vrij, za 13-21 uur, zon 12-16 uur

best debt consolidation loans

Er is een gratis routekaart verkrijgbaar bij alle deelnemers en bij de grote VVV’s of via de adressen hieronder. Daarnaast is er een uitgebreide website waarop ook de routekaart is aangegeven. Ook treft u hier achtergrond-informatie aan en al het actuele nieuws, b.v. over workshops en/of eventuele kleine wijzigingen: www.week-van-het-weven.blogspot.com

zp8497586rq

Geen reacties mogelijk