Centrum Jeugd en Gezin ontwaakt uit zomerslaap
De scholen zijn weer begonnen en het Centrum Jeugd en Gezin start ook met haar activiteiten. Na het succes van vorig seizoen is er op de woensdagmiddagen weer de creaclub voor meiden uit groep 7,8. Daarnaast biedt CJGH weerbaarheidscursussen en sociale vaardigheidstrainingen voor het jonge kind uit groep 3,4, maar ook voor de puber van 12 tot 16 jaar.
Op 4 oktober organiseert het CJG i.s.m. Elker en OCRN een masterclass over Angsten en depressies bij kinderen en jongeren. Professionals maar ook andere geintresseerden zijn welkom. Voor de derde keer start de mindfullnestraining voor moeders en ook de derde oudervoorlichting voor aanstaande ouders staat op 11 september gepland. Op de website staan naast bovenstaande activiteiten ook nog andere activiteiten en cursussen vermeld. Ook voor informatie over het aanbod kunt u op www.cjg.haren.nl terecht.
Tevens is het CJG Haren elke ochtend tussen half negen en 12 uur geopend. U bent van harte welkom aan de Mellenssteeg (in OBS de Wissel, linksom).

Geen reacties