De krant die je leest van A tot Z
Zondag 19 April, 2026
Deze post is bekeken 98 keer.

maandag 08 oktober 2012

Nieuws:

Op 14 oktober jazzy fado’s in Meerzicht (Midlaren)

Door: Redactie

Op zondag 14 oktober 2012 klinken Portugese klanken bij Paviljoen Meerzicht in Midlaren. Geprikkeld door de Portugese Fadomuziek en flirtend met Latin klanken, krijgen de stukken van zangeres Michon Sprengers en haar band een heel bijzonder karakter.

Zo ontstond de Fadazz, fado met een jazzy feel. Deze combinatie geeft meer diepgang en is interessant om naar te luisteren. In de akoestische muziek van Michon klinkt de vurige inspiratie van het zuiden en van het Portugese taalgebied. De gemeenschappelijke factor in alle nummers van het programma Miquelá Passion is het gevoel van ‘saudade’ (weemoed, verlangen). Niet alleen de Portugese fado, ook veel Amerikaanse jazz- en bluessongs blijken dat gevoel te bevatten. Er is regelmatig sprake van hartzeer, van een verlangen dat niet beantwoord kan worden.  Stuk voor stuk komen de nummers recht uit het hart en weten ze tot op het bot te raken.

Michon speelt aanstaande zondag 14 oktober 2012 bij Paviljoen Meerzicht in Midlaren. Iedereen is van harte welkom, de toegang is gratis. Aanvang 16.00 uur.

Geen reacties

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.


Recente berichten



Recente reacties