Vanavond debat in Gorechtkerk over media en Project X
Hebben de media een dubieuze rol gespeeld in de aanloop naar de Facebookrellen? Hebben ze door hun verslaggeving verkeerde sentimenten losgeweekt en de ramp groter gemaakt? Die vragen en nog meer worden vanavond door debatleider Frenk van der Linden gesteld tijdens het mediadebat van RTV Noord en Dagblad van het Noorden.
Het debat is gratis toegankelijk, vol = vol. Plaats: Gorechtkerk, Kerkstraat 16, Haren. Zaal open: 19.00 uur. Aanvang: 19.30 uur. De redactie van Haren de Krant is vertegenwoordigd, omdat deze krant op 8 september als eerste ‘oude’ medium een bericht* publiceerde over de verkeerde uitnodiging van het Harense meisje en de eerste gevolgen daarvan. Het debat wordt niet uitgezonden op RTV Noord, maar de omroep maakt wel opnamen voor radio en TV.
*Onderstaand het bericht Haren de Krant 8 september 2012, twee dagen nadat het Harense meisje haar uitnodiging publiceerde.
Facebookterreur in Haren?
Het klinkt onschuldig. Door een gerichte actie op Facebook worden duizenden mensen uitgenodigd voor een gratis feest aan de Stationsweg in Haren. Met naam en toenaam en natuurlijk met het adres erbij. Maar het feest vindt niet plaats en de genoemde familie is helemaal niet van plan het feest te geven. In de uitnodigingen staat dat de dochter des huizes de initiatiefnemer is. Met een beetje pech staan 21 september honderden feestgangers voor de deur.
We kennen nog niet de diepere achtergronden van dit fenomeen en willen hierover graag meer weten. Is het humor, is het terreur, is het pesten? Mail uw informatie aan: redactie@harendekrant.nl
Geen reacties