De krant die je leest van A tot Z
Woensdag 29 April, 2026
Deze post is bekeken 198 keer.

donderdag 11 april 2013

Nieuws:

D66 gaat niet op bezoek bij burgemeester Peter Rehwinkel

Door: Redactie

De fractie van D66 gaat niet in op de uitnodiging van burgemeester Rehwinkel van Groningen om te spreken over Project X en de rol die deze burgemeester daarbij speelde. Het gesprek vindt plaats op verzoek van o.a. de fractie van de VVD.

Wil Legemaat van D66: “Begin april schreef de heer Rehwinkel terug dat hij (een delegatie van) de Harener gemeenteraad op 17 april wilde ontvangen voor een besloten gesprek. D66 heeft aan de griffier laten

buy cialis online

weten van deze uitnodiging geen gebruik te willen maken. D66 heeft niet om dit gesprek gevraagd, er ook geen behoefte aan en, los daarvan, is van mening dat een gesprek over dit onderwerp in de openbaarheid hoort plaats te vinden. D66 voelt zich niet geroepen dit rechtstreeks aan de heer Rehwinkel te melden, immers, de vraag om een gesprek is op geen enkele wijze van D66 uitgegaan.
Op 17 april, 9.30 uur, vindt het debat in Groningen plaats, in de openbaarheid. Daar zal de fractie van D66 op de publieke tribune te vinden zijn.”

Geen reacties

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.