Vlag weer in top bij Be Quick
Het tweede elftal werd kampioen van de hoogste klasse in het district Noord. In de daaropvolgende nacompetitie met de kampioenen uit Oost en West kwam Be Quick 2 als winnaar tevoorschijn. Een gelijkspel tegen AFC Amsterdam 2 en een ruime zege op HSC 2 uit Haaksbergen leverden een halve finaleplaats op richting de landstitel. Afgelopen zaterdag werd tegen Flevo Boys 2 uit Emmeloord gelijkgespeeld. Aanstaande zaterdag volgt de return en kan in de namiddag op eigen veld de finale van de kampioenscompetitie gehaald worden.
Bij de jeugd zijn er titels behaald door zowel B1 als C1. Beide teams komen in het nieuwe seizoen uit op topniveau en wel de landelijke tweede divisie. A1 speelt al enkele jaren op dat niveau. Beide teams werden kampioen door hun rechtstreekse concurrent op eigen veld te verslaan. B1 won in Hengelo ruim van achtervolger Tubantia en C1 won na een superspannende wedstrijd met 1-2 bij Flevo Boys. De winnende goal viel in blessuretijd.
Op een iets lager niveau is Be Quick B2 succesvol in de nacompetitie voor promotie naar de vierde divisie. Extra aantrekkelijk is dat de laatste tegenstander Gorecht B1 is. De wedstrijd wordt op neutraal terrein gespeeld.
Ook C4 zal zaterdag kampioen worden. In een competitie met enkele C1-elftallen is dat een knap resultaat.

6 reacties