De krant die je leest van A tot Z
Zondag 14 Juni, 2026
Deze post is bekeken 192 keer.

vrijdag 13 juni 2014

Nieuws:

Café Die Mannschaft blikvanger in Haren

Door: Redactie

Vorige week heeft één van de klanten van Café Oude Middelhorst in Haren een opvallende actie ondernomen. Hij wist dat het café spoedig aan de buitenzijde geverfd moest worden en nam op die klus een voorschot. Met enkele andere voetbalfans schilderde hij het café in de Duitse kleuren en doopte het om in Die Mannschaft. De actie is een knipoog naar het Duitse bier dat kastelein Erik Blokzijl verkoopt.

Wie exact achter de actie zitten zou onbekend zijn, maar het ligt voor de hand dat uitbater Blokzijl precies weet om wie het gaat.

ipp

 

6 reacties

meike zegt:

Als ze met hun gezicht en een leuk praatje al op RTV Noord zijn geweest, is het echt niet onbekend wie het gedaan hebben. Gelukkig heeft Erik er ook lol in, zo hoort het !!

rz zegt:

Een leuke actie

hoor gewoon laten zitten

Ruben zegt:

Humor! Volgens mij betreft het geen actie m.b.t. Duits bier maar over het WK-voetbal. De uitbater dacht dat het pand (tijdelijk) oranje geverfd zou worden. Achter zijn rug om hebben ze het stiekem Duits geverfd.

Richard zegt:

nou ze weten in elk geval dat het feestvieren nu een paar wedstrijden langer duurt!!

Karel zegt:

Cafe der Mannschaft en geen cafe die manschaft! Is nl. 2 naamval vrouwelijk in deze vervoeging waarvan actie.

Johan Smit zegt:

@karel, niet iemand verbeteren en dan eindigen met een verkeerd gebruikt woord. actie ipv acte

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.