Dochters van Thea Plenter gaan Alpe d’HuZes fietsen
In 2008 overleed Thea Plenter uit Haren op de leeftijd van 42 jaar. Ze leed aan borstkanker. Haar ziekteproces werd destijds op de voet gevolgd door verslaggeefster Anita Pepping, die daarmee de Harense tot symbool maakte van de worsteling met kanker. Thea’s dochters Kirsten (15) en Puck (13) gaan komende zomer de Alpe d’Huez zes keer opfietsen: Alpe d’HuZes dus. Denkend aan hun moeder.
De tocht wordt 2 juni 2016 gereden en de dochters willen zoveel mogelijk sponsorgeld verwerven voor de bestrijding van de ziekte waar hun moeder aan is bezweken. Hun vader Henk zal meefietsen.
Om aandacht te vragen voor hun sponsortocht krijgen de beide zussen ruimte in de oliebollenkraam van Echte Bakker Haafs aan het Raadhuisplein. Op 30 en 31 december zijn ze daar te vinden om in contact te komen met mensen die hun tocht willen steunen.
Kirsten en Puck hebben inmiddels een teampagina op de officiële site van de Alpe d’Huzes: http://deelnemers.opgevenisgeenoptie.nl/hupsakevoorthe
Onderste foto: Thea Plenter, overleden in 2008.

Geen reacties