De krant die je leest van A tot Z
Donderdag 2 April, 2026
Deze post is bekeken 138 keer.

maandag 04 januari 2016

Nieuws:

Verhuizing sportschool BodyFit gaat door

Door: Redactie

De sportschool van Geoffrey Muller gaat in de loop van dit jaar verhuizen van de Anjerlaan naar sportpark De Koepel. Daar wordt nog gewerkt aan plannen om de bereikbaarheid voor klanten te verbeteren. Die moeten in principe via de hoofdingang aan de Scharlakenlaan, maar moeten dan nog een flink stuk lopen. Muller hoopt dat er een mogelijkheid ontstaat om mensen via de Berkenlaan te laten binnenkomen. Daar staat nu nog een hek.

De ondernemer doet er inmiddels alles aan om het zijn klanten naar de zin te maken. Zo biedt hij nu gratis personal coaching aan. Muller: “Leden die gebruik maken van deze mogelijkheid komen in de portefeuille van één van onze coaches. Hierdoor blijft uw coach nauw betrokken bij uw ontwikkelingen! De intensiteit van de PersonalCoaching wordt vooraf met u besproken en door u bepaald. De gemaakte afspraken worden vastgelegd net als de doelstellingen en diverse lichaamsmetingen zoals gewicht, bloeddruk, vetpercentage, BMI, visceraal vet.”

21 reacties

een bewoner vd Berkenlaan zegt:

En omdat meneer de buurman aan de Onnerweg zit te klagen over van alles en nog wat, moet het hek weer gesloopt worden? En naast/achter zijn huis is parkeerruimte voor wel 30 auto’s, waarom dan parkeren aan de Berkenlaan waar alleen de bewoners hun auto kunnen parkeren en waar er verder geen ruimte is 🙁

Belachelijk !

Sportschool is welkom maar de gang van zaken slaat echt helemaal nergens op

Note redactie: Wij begrepen dat het niet de bedoeling is dat de mensen parkeren aan de Berkenlaan. De heer Muller hoopt dat er afspraken gemaakt kunnen worden dat het hek open kan voor zijn klanten die met de auto komen. Dus geen parkeren langs de Berkenlaan.

Ben zegt:

Met de auto baar de sportschool.
Wat moet je daar nog aan toevoegen

De coaches hebben het echt verkeerd begrepen.
Te voet of met de fiets lat betrokken in het plaatje.
Geen parkeerplaats nodig lijkt mij

een bewoner vd Berkenlaan zegt:

@ redactie;
Niet parkeren aan de Berkenlaan maar wel door een hek? Die snap ik niet, dus parkeren aan de Nieuwlandsweg en dan lopen via de Berkenlaan naar de sportschool ?
Dat is net zover als vanaf de huidige parkeerplaats lopen naar de sportschool, dat werkt ook niet en zal ook zeker niet gebeuren.

De gemeente kan heel goed parkeerplaatsen maken (zie tennisbaan TSH) en exact tegenover de sportschool op een veld wat, volgens mij, niet gebruikt wordt is ruimte genoeg.
10 meter lopen voor de revalidanten, beter kan het niet toch?

Note redactie: Neen. Wat volgens ons het idee is, is dat het hek open is voor klanten van de sportschool en die met de auto komen. Niet voor andere bezoekers. Hoe dat technisch opgelost moet worden is nog niet duidelijk.

F. Vonk zegt:

Gewoon het huis plat gooien van die ene klagende ouwe zeur! Wat zorgt deze man in zn eentje voor een hoop parkeer-ellende rondom de koepel!
Levensgevaarlijke toestanden nu op de zaterdagen aan de dr. Ebelsweg! Terwijl er minstens 40/50 extra parkeerplekken gewoon beschikbaar zijn aan de onnerweg-kant! Dat ene grasveld is destijds zelfs nog verhard met puin, puur en alleen voor de parkeerplekken!

Tot slot; die oude kantine is inmiddels stok-verrot!

Frank zegt:

Helemaal met F.Vonk eens die man zorgt voor echte ellende en niet alleen met het parkeren, maar ook als het eens feest is bij Gorecht of VV Haren gelijk gaat die man bellen en klacht indienen voor lawaaioverlast heel zielig persoon

Frans Bakker zegt:

Met een verhuizing krijg je toch nieuw voor oud? Nu is het gammel voor gammel.
Die oude kantine staat al zolang leeg, dat Jeffrey zich daar nog wil vestigen!? Bovendien is parkeren cruciaal voor hem: je gaat immers niet helemaal van de parkeerplaats aan de dr. Ebelsweg ca. 800 meter lopen om bij de sportschool te komen. Veel huidige klanten komen met de auto, half uurtje / uurtje sporten en snel weer weg en thuis douchen.
De optie parkeren aan de Berkenlaan is geen optie m.i. Beter is: Én via de oude ingang Onnerweg én ingang Berkenlaan (zoals het vrouger als was)

Note redactie: Geoffrey Muller gaat het pand flink renoveren en verbouwen.

Paul van Weringh zegt:

Auto’s? Dat zal meneer echt nooit accepteren. Laatst kwam er een jongetje in tranen in de kantine op 1 sok en 1 schoen. Hij was zijn schoen verloren in de bladeren op het bewuste veld achter de woning. Hij mocht van de bewoner zijn schoen niet meer opzoeken, daar had hij last van. Het jongetje werd op de meest absurde manier weggestuurd. Kinderen mogen van hem daar niet komen omdat ze daar niets te zoeken hebben. Ben toen zelf maar heen gegaan en gezegd wat ik van deze beste man vond. Ik snap echt niet dat de gemeente(secretaris met haar ambtenaren) deze man continue zijn zin geeft.

Witte hek weghalen. Voor de oude kantine parkeerplaatsen maken voor minder validen. Grote veld achter de woning volledig inrichten als parkeerplaats. Op deze manier is ook op zaterdag het probleem een stuk kleiner. Hoef je technisch niks op te lossen. Validen kunnen wel lopen vanaf de parkeerplaats als die op het veld vol is.

Moest maar eens afgelopen zijn met die tiran. Wat denkt hij eigenlijk wel. Dat hij alles voor het zeggen heeft? Denk dat Van ’t Hek zich heeft vergist in zijn column, deze man is de dictator van Haren.

h. meijer zegt:

Helemaal met je eens Paul !!

Jan zegt:

Het hek is een zegen voor de direct omwonenden in de Berkenlaan. Sinds de plaatsing van het hek is het gerace met scooters en overlast van rondslingerende drugszakjes verdwenen. Wel zo prettig voor de vele kleine kinderen en ouders die in de straat wonen en spelen op het speeltoestel dat pal langs het paadje ligt.
Destijds was het hek om meerdere redenen geplaatst. Overlast beperken zoals boven omschreven en door het beperken van het aantal ingangen zal de overlast op het sportpark afnemen door een toename van sociale controleerbaarheid op het sportpark. Dit is een algemene aanbeveling van de KNVB en te doen gebruikelijk bij de aanleg van nieuwe sportparken. Verder is het hek geplaatst om gebruikers van het sportpark te “dwingen” om te parkeren op het nieuwe parkeerterrein om parkeerdruk in de schilstraten, waaronder de Berkenlaan, weg te nemen en te voorkomen. Het nieuwe parkeerterrein is niet groot genoeg en daarom wordt zaterdags langs de Ebelsweg, Steenkampen en Scharlakenlaan geparkeerd.
Voor de sportschool is er een optie om op het “parkeerveld” aan de Onnerwegzijde in te richten als een fatsoenlijk parkeerterrein, hoe simpel kan het zijn?
Voor de goede orde, onze kinderen maken 4 keer in de week gebruik van het mooie sportcomplex. Door de plaatsing van het hek fietsen we nu 3 minuten i.p.v. een wandelingetje van nog geen minuut. We zijn blij met hek het en fietsen graag een stukje om.

bootleg zegt:

Ik zou het uitermate interessant en sportief vinden van deze mysterieuze Tiran, zeurkous, Dictator, oude zeur en wat nog niet meer voor benamingen ik lees in deze never ending story , eens naar buiten zou treden met naam en toenaam en foto in HdK om op een normale manier eens toe te lichten wat nou precies het probleem is voor hem. Dan heb ik er ook een gezicht bij alsmede verhaal uit eerste hand. Pas dan kan een gewogen oordeel gevormd worden mijns inziens. Begrijp dat hij wel veel roeptoetert, ook in HdK, maar anoniem wenst te blijven (al weet de redactie wie hij is ). Beetje slap vind u zelf ook niet meneer de Tiran, Zeurkous, Oude Zeur en Dictator??! Denk dat het een publiek geheim in Haren is dat zo langzamerhand veel mensen weten wie u bent. U verschuilt zich nu al zo lang en kunt het alleen maar met hulp van de gemeente al zo lang rekken; ben een vent, kom naar voren en doe uw verhaal!

Paul van Weringh zegt:

@Jan, het gaat niet om het hek op het paadje richting de Berkenlaan maar om de witte hekken aan de Onnerweg. De beweegreden van de Berkenlaan begrijp ik volkomen hoewel daar ook met een degelijke constructie voorkomen kan worden dat daar brommers langs gaan terwijl je er wel als voetganger langs kan.

@bootleg, je hebt het over het anoniem zijn van deze man. Zelf reageer je niet met je eigen naam; ben een vent/vrouw, kom naar voren en noem dan ook zelf je echte naam. Foto hoeft natuurlijk niet direct 🙂

Geoffrey Müller zegt:

Wij begrijpen dat elke oplossing vaak nadelig is voor iemand. Dat is nooit leuk. Maar daar waar mensen en dus ook bedrijven vestigen zul je hier altijd mee te maken hebben. Of… alles moet blijven zoals het was. Maar dan had men al veel eerder moeten stoppen. Ongeveer 4500 jaar geleden toen de eerste bewoners zich in het gebied gingen vestigen. De mens vestigt zich nu eenmaal en plant zich voort. Daar ontkomen wij blijkbaar niet aan. Terug naar het nu; inmiddels telt Haren ca. 19000 inwoners. Een behoorlijke samenleving waarin we moeten, zoals het woord als aangeeft, samenleven! Geven en nemen en elkaar respecteren. Blijf in gesprek en werk aan goede oplossingen die voor iedereen werken en logisch zijn voor de ontwikkelingen van een gebied. Want diezelfde ontwikkeling heeft ervoor gezorgd dat wij hier wonen, werken en ons voortplanten. In deze moderne tijd zijn er hele goede en esthetische mogelijkheden om een gebied op bepaalde momenten op bepaalde punten onbereikbaar te maken. Wij zijn geen voorstander van dichte poorten en stalen hekken. Wij hebben een voorstelling dat het gebied open, uitnodigend en toegankelijk is overdag en in de avond voor iedereen. Zo creëer je beweging, gezelligheid en veiligheid in een gebied mét sociale controle. Na ca. 22.00 kan een toegankelijkheids-beperking georganiseerd worden. Op dit moment is het m.i. een ‘achteraf’ gebiedje, waarbij met hekken, drangers, hangsloten en borden met verboden toegang moet worden gezorgd dat er geen misbruik van wordt gemaakt. Nogmaals; open de poorten, verspreidt de belasting, bedank de gebruiker voor zijn/haar betrokkenheid. ’s Avonds na 22.00 uur en bij voetbalwedstrijden geldt de toegankelijkheidsbeperking. Dit kan eenvoudig geregeld worden door de voetbalverenigingen en BodyFitHaren zelf. Het kan ook eenvoudig geautomatiseerd worden. Mogelijkheden genoeg. Praat met elkaar in plaats van schelden tegen elkaar!

Hieronder de plannen voor meer informatie.

* Parkeeplan: http://bodyfitharen.nl/wp-content/uploads/2015/09/parkeervoorstel.pdf
* Parkeerplan optie2#: http://bodyfitharen.nl/wp-content/uploads/2016/01/Parkeeplan-Onnerweg-optie2.pdf
* Promofilm; https://www.youtube.com/watch?v=B5bDhpV9xbA

Maarten zegt:

Ik krijg de indruk als ik de reactie van Jeffrey van Bodyfit lees dat hij ervan uit gaat dat er straks naast zijn sportschool geparkeerd mag worden!?! Is er soms al in een achterkamertje bij de gemeente toestemming gegeven? Lijkt mij nl. dat zonder aanpassing van de ‘parkeerregels’ bij de koepel deze ondernemer écht niet zou gaan verhuizen naar de oude kantine van vvHaren.

Nu is het wachten op de protesten van de boze buurman en sommige bewoners aan de Berkenlaan. Ben zéér benieuwd hoe dit gaat aflopen!

Bewoner Berkenlaan zegt:

Wederom een reden om direct het hek te verwijderen. Alle auto’s op het bekende veld. Alleen even een goede parkeerplaats aanleggen. Onze spelende kinderen kunnen weer makkelijk naar het openbare sportpark om daar te spelen zonder over de Onnerweg te moeten fietsen. Tegen de zogenaamde overlast zijn wel andere maatregelen te nemen.

Geoffrey Müller zegt:

Mijn reactie is slechts mijn zienswijze. Ik hoop dat er een goede oplossing gaat komen. Die is zeker nodig! Mijn taak is voor BodyFitHaren mogelijkheden te zoeken die bijdragen aan een goede oplossing. Helaas heb ik niet zoveel macht en ‘vriendjes’ bij de Gemeente dat ik via ‘achterkamertjes’ iets kan regelen. Ik word gewoon net als iedereen ter woord gestaan en mag net als iedereen plannen indienen.
Ik roep nogmaals op: praten niet schelden! Geven en nemen! Respecteer elkaar! Denk niet beperkend, denk oplossend! Op elk plan wordt wel bezwaar ingediend, dus waarschijnlijk ook op de komst van de woning/woonwijk waar men nu woont. Ik denk dat het belangrijk is dat te beseffen.

Kris zegt:

Het hek naar de Berkenlaan is er niet in hoofdzaak neergezet voor de paar grote evenementen (zoals de avondvierdaagse) die op de Koepel plaatsvinden, maar juist voor het algemene gebruik van de veld. Met het wijzigen van de hoofdingang naar de Scharlakenlaan is de afstand van de parkeerplaatsen naar de kleedkamers dermate vergroot dat deze afstand een keer zo lang is als de afstand van Berkenlaan naar de kleedkamers. Dat de meeste mensen (geld gek genoeg ook voor mensen die gaan sporten) zo min mogelijk willen lopen naar de kleedkamer baarde diverse bewoners van de Berkenlaan zorgen. Tijdens gesprekken met de gemeente hierover zijn een aantal variaties besproken om parkeeroverlast te voorkomen. Uiteindelijk is deze afspraak gemaakt met de gemeente en bewoners. Anders dan in wat er in het plan 2 van Geoffrey gezegd word, wordt er dus wel degelijke aan gemaakte afspraken getornd!
De gemeente heeft tijdens gesprekken altijd aangegeven dat de mogelijke koper van de oud kantine van VV Haren weet dat de ingang aan de Scharlakenlaan is en dat daar de auto’s geparkeerd moeten worden. Geoffrey heeft dus geweten dat zijn klanten op de algemene parkeerplaats moeten parkeren. Dit heeft hem klaarblijkelijk niet tegengehouden om het pand te (gaan) kopen. Je zou ook kunnen zeggen dat het de gemeente siert dat deze zich aan de gemaakte afspraken houdt, zelfs al is dat nu nog maar voor 1 persoon aan de Onnerweg. Hoevaak gebeurd dit wel niet anders!
Mag Geoffrey het dan niet proberen toch zijn eigen parkeerplaats te krijgen? Ik vind van wel je kunt in goed overleg met de betrokkene wellicht tot andere afspraken komen. Helaas is het moeilijk (eigenlijk onmogelijk) om een gesprek met deze ene persoon aan te gaan.
Tav de plannen is het plan om het verkeer door de Berkenlaan te laten gaan om meerdere reden zeker niet de beste en praktische. Denk hierbij aan de vele spelende kinderen, parkeeroverlast en weer een doorgang voor de overige gebruikers die de auto’s dan ook gaan parkeren aan de Berkenlaan. Het verkeer door de oude poorten van de Onnerweg is de meest praktische. Ik zou alleen wel willen voorstellen om geen lelijke zakpaal te gebruiken (lijkt mij ook niet fijn voor de overburen steeds van die ledjes te zien die de paal markeren), maar om er voor te zorgen dat de huidige hekwerken van motoren worden voorzien.

Freek V. zegt:

Zal op de zaterdagen wel lastig worden om te parkeren, nu is het al vaak een complete chaos! Je kunt er toch van de doorgang Berkenlaan / Onnerweg een voetpad/fietspad van maken. Met zn allen aan de wandel of op de fiets!

Geoffrey Müller zegt:

Vooraf; het parkeren vlakbij het pand is een noodzaak voor minder validen en ouderen die ook gebruik maken van een fitnesscentrum. Er bestaat vaak een beeld dat alleen gezonde en fitte mensen naar een fitnesscentrum gaan. De klandizie van BodyFitHaren bestaat voor ca. 30 % uit deze groep. Ten tijde van de komst van VV Gorecht naar het park is er onderhandeld over de parkeersituatie. Ik herinner mij nog dat de afspraken zeer snel tot stand waren gekomen. Het pand was toen net in beeld bij BodyFitHaren. Plots mocht er niet meer geparkeerd worden. Dit begrijp ik, want op de oude plaats van VV Gorecht kwam een woonwijk. Wederom een onontkoombare ontwikkeling ten gevolge van onze natuurlijk drang tot voortplanting. Dat ter zijde.
Doordat het plan aan de Anjerlaan 5-6 jaar geleden tot stilstand kwam, werd later de oude kantine even op een zijspoor gezet. Nu alles doorgaat komt de verhuizing dichtbij. In de afgelopen 5 jaar is er veel veranderd! Met name in de zorg. Mensen moeten meer betalen en zijn meer aangewezen op de familie. Gezondheid en fitheid is dus erg belangrijk. Binnen een gemeente moet hier ruimte en mogelijkheden voor zijn. BodyFitHaren bestaat volgend jaar maar liefst 30 jaar! Waarvan de laatste 10 – 12 jaar in onzekerheid. Niet parkeren vlakbij het pand betekent dat een grote groep klanten moeilijk tot zelfs geen gebruik meer kan maken van BodyFitHaren. Hier wil ik natuurlijk voor vechten. Mijn voorkeur gaat ook naar het gebruik van de hoofdingang. Maar hier heerst een lastige situatie met ‘parkeertrauma’s’ uit het verleden. Dit begrijp ik. Maar een gebied ontwikkelt zich nu eenmaal, tijden veranderen. Dit heb ik aan den lijve ondervonden aan de Anjerlaan waar wij sinds 2000 geconfronteerd werden met het plan ‘Spoor tot Steeg’. Bezwaren, de Vestia-affaire, crisis, e.d. hebben de plannen gedwarsboomd. Wat moesten de ondernemers zich daar aanpassen, flexibel zijn. Ondernemen met de handen op de rug! BodyFitHaren is zelfs uit het gebied gepland. Een verhuizing van een onderneming. Allemaal ten behoeve van de ontwikkelingen door de groeiende bevolking en een groeiende vraag. Dit is een proces die overal gaande is. Ik hoop nog steeds dat mensen dit inzien en niet ineens op de ‘rem’ gaan trappen als men gevestigd is. Nogmaals, het is die ontwikkeling die heeft gezorgd dat men woont waar men nu woont.

Anne Hazenberg zegt:

Haren dat zich met dit gemeentelijk apparaat moet schamen, men dient een zuivere rol binnen onze gemeente grenzen te vervullen en niet zoals het nu gaat.

Ruzies, misbeleid, gebrek aan visie, en horende doof

Haren zou een kwaliteitsgemeente moeten worden, meer en beter beleid, een echte visie bouwen, een stevig dorp dat ook na afronding van de gemeentelijke herindeling kan blijven voortbestaan . Zo het de laatste 15 jaren gaat, is het gerommel met van de ene na de andere miskleun. Nieuwbouw op nieuwe en dure lokaties kost niemand moeite deze te realiseren. Aankopen , indelen en klaar is Kees.
Een voetbalveld aanleggen op een van de mooiste natuurijsbaanlocaties in onze provincie is een debacle geworden. Tot op heden kan men na tonnen investering en de voortdurende inzet van legio uren van medewerkers van de gemeente, tot op de dag van vandaag er nog niet voetballen, dat zal ook niet gaan lukken , daar is van veel kanten met deskundigheid de gemeente voor gewaarschuwd. Vorige week kwam mij ter ore dat niet de juiste mensen op het gemeentehuis de dienst uitmaken , maar een legertje ambtenaren.
Als voorzitter van de ijsbaan blijf ik benieuwd wie buiten de toenmalig tijdelijk wethouder toch zijn medewerking heeft ingezet bij het debacle ijsbaan, resultaat: een vereniging met indertijd 2000 leden om zeep helpen . Je moet het lef maar hebben, het idee uberhaupt ALS AMBTENAAR een vereniging als Scharlakenhof met een prima groep van vrijwilligers zoveel pijn en verdriet te bezorgen . Dan moet belang of persoonlijk gewin toch haast een rol hebben gespeeld , anders is zoiets onbegrijpelijk en onmogelijk, laat je als bestuurders je grootste vereniging niet vallen.
De gemeente weet al zeker 10 jaren dat Geoffrey met zijn sportschool Body-Fit moet verkassen uit Oosterhaar. Het kan toch niet zo zijn dat in het laaste jaar /halfjaar van het voortbestaan van de sportschool daar de schuld van veel heisa wordt toegespeeld naar een aanwonende aan de nieuwe lokatie . Als gemeente moet je dat voorkomen . Als gemeente heeft men immers 10 jaar de tijd gehad een passende lokatie voor de sportschool te organiseren incl een parkeerruimte voor tenminste 12 auto’s. Nee , integendeel men wacht tot het laatste moment en geeft als gemeente niet zichzelf de schuld van deze abnormale vertraging, gebrek aan visie , beleid, nee : men rommelt maar wat voort, zonder de stem van inwonenden of betrokkenen werkelijk te wegen . Men faalt , is eigenwijs en hardhorend. Straks , wanneer er geluidoverlast ontstaat zal er opnieuw een argument zijn om voor een andere lokatie te kiezen dan die op het bijveldje in de buurt van woonhuizen. Jeffrey als sportschool had prima gekund naar het ijsbaanterrein van IJsver Scharlakenhof met in samenspraak en samenwerking het gebruik van het gebouw bijv een kantine. Het ijsbaan terrein had men tenminste 4 maanden per jaar kunnen behouden en voor tientallen jaren kunnen handhaven voor de ijsbaan. De koepel had men kunnen herindelen, waardoor er voldoende speel en trainingsveld zou ontstaan en niet de levensgevaarlijke parkeerplaats/situatie aan de Dr Ebelsweg zo nu het geval is. Ook had men voor de sportschool een lokatie kunnen kiezen bij het zwembad, parkeerruimte is er immers al. Men had als gemeente meer bestaande gebouwen of grond kunnen behouden voor veel minder geld en veel meer en goedkoper plezier, voor de burger. Zie de bouw van het gemeentehuis, de financieel/economische ramp bij uitstek. Heeft men als inwoner van de gemeente een gesprek over het verlenen van een bouwvergunning wordt men als grof vuil te woord gestaan in de hal. Een groot lelijk plein zonder enige gezelligheid vormt de kern van onze gemeente. Ook AH heeft dat itijdig ingezien.
Blij te zien is de nieuwe invulling in de kern van Oosterhaar, rond de Klaverlaan . Wegen ,gebouwen ,voorzieningen, uitbreiding/ handhaving van goede ondernemers, dat het voor een mooie afronding mag zorgdragen met een gewaarborgde kwaliteitsimpuls van de wijk Oosterhaar (ruim 9000inw. )

dorpeling zegt:

eigenlijk ligt het eenvoudig:

De gemeente heeft besloten dat de ingang Onnerweg niet gebruikt mag worden voor auto’s. Dat is een voldongen feit op basis van democratische besluitvorming.

Bodyfit heeft gekozen voor deze locatie, waarbij Bodyfit een eigen afweging heeft gemaakt die past binnen de onderneming. Bodyfit heeft alternatieven en kennelijk is de gekozen locatie het beste alternatief. Dus met de wetenschap dat ingang Onnerweg niet gebruikt mag worden voor auto’s.

Bodyfit kan natuurlijk langs de weg van democratische besluitvorming proberen om een wijziging in het beleid voor elkaar te krijgen: ingang Onnerweg wel gebruiken voor auto’s. Het is zijn goed recht en daar maakt Geoffrey gebruik van. Over de uitkomst heeft hij geen zekerheid en daar is hij zich van bewust.

Dat er wijzigingen doorgevoerd kunnen worden, is te begrijpen. De omstandigheden veranderen immers ook.

Cor Kappenburg zegt:

We hebben een mooi tweede transferium gekregen met extreem veel parkeerruimte. Daar de Albert Heijn en Bodyfit situeren. Wat een weelde zou dat zijn…

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.