De krant die je leest van A tot Z
Zondag 28 Juni, 2026
Deze post is bekeken 121 keer.

dinsdag 17 mei 2016

Nieuws:

Nieuwe autorijschool in Haren

Door: Redactie

Sinds enkele weken is Haren een rijschool rijker: Rijschool Haren-Groningen. Initiatiefnemers Martin de Vries, woonachtig in Groningen en Ernst Krol, woonachtig in Haren zijn deze rijschool begonnen nadat zij als klasgenoten waren gestart met de opleiding rijinstructeur auto B aan de Verkeersacademie in Zwolle. Ernst Krol kennen we als de mede-oprichter van de lokale zender Haren FM.

Ernst: “Ondanks dat ik nog niet klaar ben met de opleiding hebben we samen al wel de koe bij de horens gevat. Martin is immers al bevoegd instructeur dus waarom wachten. Met onze eigen rijschool kunnen we beginnen met het opbouwen van een klantenbestand en naamsbekendheid. Naast de “gewone” leerlingen (dus vanaf 18 jaar) is het ook mogelijk om via 2-to-drive (www. 2todrive.nl) al te beginnen met de theorie op je 16e en rijles krijgen als je 16,5 jaar bent. Je mag dan op je 17e afrijden maar moet nog een jaar met een (vaste) begeleider naast je met de auto aan het verkeer deelnemen.

Rijschool Haren-Groningen verzorgt voorlopig alleen de rijopleiding auto B. Andere opleidingen zoals motor (rijbewijs A) en aanhanger (E achter B) etc. worden (nog) niet door de rijschool gegeven. Ernst: “we willen dit eerst verder gaan uitbouwen. Er is echter wel de ambitie om t.z.t. ook andere rij opleidingen naast auto B aan te gaan bieden. “

Voor meer informatie en tarieven kunt u terecht op www.rijschoolharen-groningen.nl

Geen reacties

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.