Blauwe Ruiters toneel van geslaagd regionaal kampioenschap
Voor de tweede keer mocht de ruitervereniging in Haren,de Blauwe Ruiters, de regionale outdoor kampioenschappen organiseren op 27 en 28 juli 2012.
Maar liefst 400 combinaties , verdeeld over het springen, verenigingsdressuur en dressuur, zorgden voor zowel de ruiters als voor het publiek, wat in grote getale aanwezig was, voor veel sportplezier waar de spanning op veel momenten te snijden was. De prestaties van leden van de Blauwe Ruiters bleven jammer genoeg uit, uitgezonderd Daniëlle van Bergen die een startbewijs kreeg voor Ermelo, waar zij later dit jaar mee mag strijden voor het nationale kampioenschap. Ook andere leden van de Blauwe Ruiters vielen in de prijzen, echter zonder startbewijs voor Ermelo.
Radio
Op zaterdagmorgen werd door RTV-noord het programma “Noord op Stee” gepresenteerd op het concoursterrein aan de Oosterweg in Haren. Diverse “prominenten” werden door het duo Derk Bosscher en Arno van der Heijden, geïnterviewd. Waarbij de kennis van de paardensport natuurlijk werd getoetst.
Het bestuur van de KNHS Groningen en de Blauwe Ruiters als ook de deelnemers, vrijwilligers en allen die bijgedragen hebben geleverd aan dit concours kijken met veel genoegen terug op een zeer geslaagd concours, die een extraatje kreeg door veel zonneschijn.
Bron: Met dank aan Piet Oosterbeek

1 reactie