Bob de Vries had na drie hints genoeg informatie: superspeurder van Haren
De winnaar van onze tweede ronde Foto&Hints is Bob de Vries uit Onnen (zie bericht elders op deze site). Hij speurde naar het paaltje met de wincode en vond deze reeds een dag na de eerste hint. Zie voor info: http://www.harendekrant.nl/de-uitslag-de-wincode-is-a27-1-locatie-multatulilaan-haren/
Bob de Vries: “Na hint 3 (‘hoop doet leven’) had ik in eerste instantie al Molen de Hoop in gedachten. Googlen op ”haren de krant hoop doet leven” bracht mij echter op iets anders. Ik kwam op een artikel over het huis met de naam ‘Spes’ terecht. Dat staat aan de Van Leeuwenhoeklaan in de wijk Maarwold. Ik ben daar naartoe gefietst. Toen kwam hint 4. De boom met die markante schors. Die ‘slingerlaantjes’ geprobeerd terug te vinden via Google Maps. Zonder succes. Speurtocht uitgebreid naar rest van Maarwold. Niet die boom kunnen vinden. Op naar de molen De Hoop dus maar. Daar kon ik niet de rode prikkelhaag met steen vinden. Molenbuurt dan! Daar al gauw de bewuste boom gevonden, op het hoekje Perklaan/Multatulilaan. Steen en haag ook gauw gevonden. En daartussenin die code!”
Het is duidelijk dat Bob veel moeite heeft gedaan, net als anderen die op pad waren. Sommige zoekers kwamen elkaar tegen. In september volgt ronde 3, met een prijs die beschikbaar wordt gesteld door LineStyle aan de Meerweg in Haren.

Superspeurder Bob de Vries heeft de hoofdprijs geïncasseerd. Hij staat bij het paaltje met de wincode aan de Multatulilaan.
2 reacties