De krant die je leest van A tot Z
Dinsdag 28 April, 2026
Deze post is bekeken 297 keer.

vrijdag 29 maart 2013

Nieuws:

Bonte Hoek Kwekerijen Glimmen failliet

Door: Redactie

Op 26 maart heeft de rechtbank in Groningen het bekende bedrijf Bonte Hoek Kwekerijen failliet verklaard. Het bedrijf is gevestigd aan de Meentweg in Glimmen en was eigendom van Joost Poppinga.  Over een mogelijke doorstart of vervolg is nog niets bekend. Het bedrijf E-plant (op hetzelfde adres gevestigd) valt buiten het faillissement.

Het bedrijf is een begrip in onze regio. Landelijk leverde het aan o.a. gemeenten, maar ook particuliere klanten werden bediend. In de media kwam enige jaren geleden het bericht dat Bonte Hoek stekken van de kastanjeboom van Anne Frank ging opwerken tot nazaten van die beroemde boom bij het Achterhuis.

Op de website stelde het bedrijf zich alsvolgt voor:

Het bedrijf heeft zich in ruim 90 jaar van haar bestaan ontwikkeld van een letterlijk bont hoekje tot een modern en innovatief teeltbedrijf, waar kwaliteit, product- innovatie, duurzaamheid

buy viagra

en klantgerichtheid de boventoon voeren. Vele professionele groengebruikers in Nederland, maar ook in Groot Brittannië, Noord Duitsland en Scandinavië waarderen de “ Bonte Hoek” vanwege de productie van kwalitatief hoogwaardig plantmateriaal, goede sortimentskennis, een modern en betrouwbaar logistiek apparaat en de uitstekkende service -verlening. De zorgvuldig opgebouwde reputatie trachten wij ten alle tijden waar te maken, waarbij we ons niet alleen zien als sec. leverancier van plantmateriaal, maar eveneens als een vakkundig, adviserend en uitvoerend bedrijf op groengebied  in de ruimere zin van het woord.

2 reacties

Emiel zegt:

Hoop dat het bedrijf een doorstart maakt. Het is een kwalitatief bedrijf met goede producten.Het weer is op dit moment de grote boosdoender. Dit is al zo’n vier jaar achter elkaar dat de winter problemen opleverd waardoor de hoveniers en gemeenten, die bij deze kweker zijn producten ophaalt niet kunnen planten. De kosten van personeel draaien dan wel door terwijl er niets wordt verkocht. Hoop dat de particulieren en bedrijven blijven investeren in bomen en planten zodat ook dit bedrijf weer een doorstart kan maken met leveren van mooie producten.

Klaas zegt:

Triest is het zeker en wenst niemand je dit toe en zeker niet voor een dergelijk bekend staand bedrijf in Haren en in de gehele noordelijke regio. Bovendien uniek in zijn soort! Tenslotte zijn de “Bomen de Longen van onze Planeet”. Daar moeten we extra zuinig op zijn. De gemeente Haren kan trots zijn een dergelijk bedrijf binnen haar grenzen te hebben.

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.