De Harense ijsbaan kwam precies op tijd
De voortvarende aanpak van de tijdelijke ijsbaan is beloond door Koning Winter. Daags nadat de baan was aangelegd volgens het principe van Niet Zeuren Maar Doen, begon het te vriezen.



De voortvarende aanpak van de tijdelijke ijsbaan is beloond door Koning Winter. Daags nadat de baan was aangelegd volgens het principe van Niet Zeuren Maar Doen, begon het te vriezen.



Niet zeuren maar doen !
Laat me niet lachen.
Haren wil van alles maar het mag niets kosten.
Zo’n ijsbaan als Noordlaren heeft dat zou iets voor Haren zijn.
Lokatie Zorgboerderij, Prima idee!.
Zomers lekker skeeleren en in de winter lekker schaatsen, kunnen ze Haren ook weer op de kaart zetten en meedoen in de strijd om de eerste marathon.
Haren in het nieuws, dat moet de Harense gemeenteraad toch wel aanspreken.
Ik sluit me bij Greetje aan, waarom nu zo’n klein baantje, zet er iets neer wat je voor jaren kunt gebruiken. En ook nog eens bij weinig vorst al schaatsplezier brengt. Erg jammer.
Die Chocolade melk is tch wee ss veels te duuur …
3 koppen choco melk omgerekend 20 gulden ..
En wedden dat het geen echte chockomell is 🙂
Geweldig Haren kan weer schaatsen!!! wees toch eens positief. En de gulden is 10 jaar geleden, wel eens van inflatie gehoord? het is niet duur, zelfs goedkoper dan de reguliere horeca.
Laten we wat positiever denken in het jaar 2011. Dan word ook alles vanzelf positief.
Die chocomelk is helemaal niet zo duur en zeker geen 20 gulden voor 3 koppen,
1 euro = 2,20 gulden
1,50 x 3 = 4,50
4,50 x 2,20 = 9,90
Dus het is maar 10 gulden voor 3 mokken chocolademelk
5 reacties