Fikse brand op bedrijventerrein Felland-Noord
Zondagmiddag 3 april rond half zes is brand ontdekt in het bedrijfspand van HEAS aan industrieterrein Felland Noord. Het bedrijf repareert huishoudelijke apparatuur. Brandweer en politie rukten uit en momenteel, bijna half zeven, is de brandweer met man en macht bezig de brand te blussen en het naastgelegen pand Fellandrium (o.a. meubelstoffeerderij Luuk Kuipers) te behoeden. Tussen de twee panden ligt een brandgang van slechts enkele meters. Het lijkt erop dat er geen gewonden zijn gevallen. Onbevestigde berichten zeggen dat de brandweer zou adviseren ramen en deuren gesloten te houden zolang er rook rond uw woning te ruiken is.

Brandweer in actie tijdens het blussen. Foto: Brandweer Haren

Vanaf de Dr. Ebelsweg probeert de brandweer de brand te bedwingen. Foto 18.10 uur.
De combinatie brand en mooi weer is goed voor een volksoploop aan het Laagveld en op de Dr. E.H. Ebelsweg. Honderden mensen zijn hun huizen uitgekomen om te kijken. Sommigen met bierflesje in de hand, anderen speculerend over de exacte locatie of de oorzaak van de brand. Daarover is ons nog niets bekend.
De brand is ontdekt en gemeld door een Harense, die onderweg was naar de Euroborg om daar haar broer op te halen na de wedstrijd van F.C. Groningen.

Volksoploopje op het Laagveld.

Rookpluimen boven Haren. Er wordt druk getwitterd en ge-smst met de vraag wat er aan de hand zou kunnen zijn.
4 reacties