De krant die je leest van A tot Z
Dinsdag 25 augustus, 2026
Deze post is bekeken 122 keer.

dinsdag 19 april 2011

Nieuws:

Harense schilderes exposeert in Veenhuizen

Door: Redactie

Aukje Niemeijer – Boerema (1943) exposeert van zondag 17 april tot en met zaterdag 4 juni bij hotel-restaurant Bitter en Zoet in Veenhuizen. Aukje Niemeijer schildert impressies van o.a. weidse landschappen, boerderijen en stranden. Op jeugdige leeftijd had zij al veel belangstelling voor kunst. Met het werkelijk zelf schilderen begon zij omstreeks 1982.

Aukje Niemeijer

Haar leermeester was Arie Zuidersma. Aukje heeft door de lessen van hem, door veel zelfstudie en heel veel kijken naar kunst zich het schilderen eigen gemaakt. Contact met de natuur is voor haar belangrijk, zegt zij.  Het vormt de basis van haar schilderijen. Levendige kleuren en simpele vormen, kenmerken haar doeken.
Werken van Aukje Niemeijer bevinden zich in particulier bezit in binnen- en buitenland.

Hotel-restaurant Bitter en Zoet is gevestigd in het voormalige hospitaalcomplex van de strafkolonie Veenhuizen. Het hotel omvat 15 luxe kamers, een uitstekend restaurant met een goede keuken, ruimten voor vergaderingen en workshops en een sauna.

Het restaurant is 7 dagen per week geopend voor lunch en diner.

De vroegere ziekenzalen zijn omgetoverd in moderne, sfeervolle vergader- en trainingsruimten.

Bitter en Zoet, Hospitaallaan 16, 9341 AH  Veenhuizen.
Tel 0592 – 38 5002
www.bitterenzoet.nl

Geen reacties

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.