In Haren slechts acht klanten van Voedselbank Groningen
Haren moet zich bewust blijven van haar weelde en welvaart. Dat valt op te maken uit de woorden van Ulfert Molenhuis van de Voedselbank in Groningen. In Haren wonen slechts acht klanten van de voedselbank, zegt hij.
Molenhuis is vol lof over het feit dat in Haren steeds meer producten worden ingezameld voor zijn voedselbank. Dat gebeurt tijdens acties van kerken, ondernemers en sportverenigingen. Volgens Molenhuis zet momenteel vooral VV Gorecht zich in voor de bestrijding van de armoede in Groningen.
Volgens Molenhuis moet de mogelijkheid van geld lenen (tegen betaling van hoge rente) worden gestopt. Niet alleen bij arme mensen, maar voor iedereen. Hij zegt dat het ‘op de pof’ leveren van producten en geldleningen een belangrijke oorzaak zijn van de schulden bij kwetsbare mensen. Ulfert Molenhuis zei dit voor de microfoon van Radio Noord vandaag.
4 reacties