De krant die je leest van A tot Z
Vrijdag 24 April, 2026
Deze post is bekeken 117 keer.

maandag 18 februari 2013

Nieuws:

Interviews bij Boomker Boeken in Haren

Door: Redactie

De Harener John Stoel is 50 jaar fotograaf en heeft  ter ere daarvan een jubileumtentoonstelling in Beeldengalerij Het Depot in Wageningen. De opening vond plaats op  3 februari j.l. en draagt als titel: John Stoel, beeld van een fotograaf.

Dit jubileum is de aanleiding voor het gesprek dat journalist Hein Bekenkamp zal voeren met John op vrijdagavond 22 februari om 20.15 uur in boekhandel Boomker. Na afloop is er een drankje om op het jubileum te toosten en kunt u de  prachtige tentoonstellingscatalogus kopen. De toegang is gratis.

Voor de komende maanden staat er iedere maand een lezing gepland op de vrijdagavond bij Boomker. Op 22 maart interviewt Marco in ’t Veld de documentaire maakster en auteur Esmeraldo van Boon. Op 26 april houdt de secretaris van de Harener Oranjevereniging Berend de Boer een lezing over het Koninklijk Huis.

Geen reacties

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.