Jaap Boerema verkoopt installatiebedrijf
Nieuws uit ondernemerskringen. Jaap Boerema, oprichter van installatiebedrijf TIB in Haren, heeft zijn bedrijf verkocht aan één van zijn medewerkers, Eelke Stegewans. Boerema blijft in de zaak werken, maar kan het naar eigen zeggen nu iets rustiger aan gaan doen. Ook zijn vrouw Geertje blijft werkzaam bij TIB.

Jaap Boerema heeft na 30 jaar zijn bedrijf verkocht.
Jaap Boerema richtte in 1981 zijn bedrijf op en begon aan de keukentafel van zijn rijtjeswoning aan de Mellenssteeg. Toen zowel woon- als slaapkamer waren veranderd in magazijnen was de tijd rijp om het bedrijf te verhuizen naar de Middelhorsterweg. In 2006 werd daar het zilveren jubileum van het bedrijf gevierd. Onderdeel van TIB is ook de Gaslijn voor het onderhoud aan CV-ketels.
Met de nieuwbouw van een bedrijfspand aan de Middelhorsterweg zette Boerema een grote stap voorwaarts, TIB behoort tot de grootste installatiebedrijven in Haren. Met de gemakswinkel richt het bedrijf zich op senioren die thuis blijven wonen, maar hun woning willen aanpassen voor meer veiligheid en comfort.
Eelke Stegewans werkt al jaren bij TIB en vervulde de rol van ‘rechterhand’ van Jaap Boerema.
Geen reacties