De krant die je leest van A tot Z
Zondag 5 Juli, 2026
Deze post is bekeken 83 keer.

dinsdag 23 januari 2018

Nieuws:

Nieuwe website gaat Harens winkeldorp promoten

Door: Redactie

Ondernemend Haren lanceert een nieuwe site ter ondersteuning van haar centrumpromotie. Het afgelopen jaar investeerde de ondernemersvereniging flink in een nieuwe uitstraling van de evenementen in het winkelcentrum. Dit alles onder de pay-off ‘Ervaar Haren’. Een bijpassende, moderne website om deze activiteiten extra kracht bij te zetten ontbrak nog.
Op www.ervaarharen.nl vinden consumenten alle informatie over de evenementen die Ondernemend Haren organiseert. Inclusief de activiteiten die in samenwerking met andere organisaties georganiseerd worden. Daarnaast is er ruim aandacht voor een eigentijdse presentatie van het winkelaanbod in Haren.

Hoogtepunt van de site is de virtual tour die in samenwerking met één van de leden ontwikkeld wordt. In de eerste versie van de site die nu online staat, krijgen bezoekers vast een voorproefje van de mogelijkheden te zien: virtueel door Haren lopen én individuele bedrijven bezoeken. Ook de interactieve plattegrond is een echte aandachtstrekker en een handige tool om bezoekers van buitenaf kennis te laten maken met het centrum van Haren.

De komende weken wordt de site verder door ontwikkeld en voorzien van aantrekkelijke inhoud. Alhoewel het bestuur de komende maanden de focus legt op deze werkzaamheden denkt ze nog na over mogelijkheden om de site verder uit te breiden. Indien mogelijk krijgen ook niet-winkel houdende leden in de toekomst aandacht op het medium. Dat hier vraag naar is, bleek wel tijdens de eindejaar bijeenkomst van de vereniging waar de plannen voor www.ervaarharen.nl getoond werden. Het prototype van de site werd daar enthousiast ontvangen. Vanzelfsprekend bekijkt Ondernemend Haren waar de link met bestaande Haren promotie gelegd kan worden.

3 reacties

Antoine zegt:

Goeie genade… In deze staat kun je deze site toch niet gaan aanprijzen? Op de interactieve plattegrond zijn zegge en schrijve vier bedrijven actief. De nogal houterige virtuele toer biedt een troosteloze aanblik op een leeg winkelcentrum, met een oliebollenkraam, een oude Blokker en een wandeling langs de vele leegstaande panden op de Brinkhorst. Positief punt is wel dat de foeilelijke reuzenbloempotten in de Brinkhorst en groene masten van ‘Rondje Haren’ nog ontbreken. Alleen rond Intermezzo en de ijssalon is wat leven te zien. Het is blijkbaar ook niet de bedoeling dat je de winkels langs de Rijksstraatweg bezoekt. Bistro Heerlijk en Paul’s Snacks worden aangeprezen met een ‘Lorem ipsum’-vultekst.

de tuinder zegt:

Afgelopen vergadering bij Ondernemend Haren werd de nieuwe site gepresenteerd. Ook op de vorige presentatie was er veel kritiek en nu ook weer. Blijkbaar wordt er niet geluisterd naar de leden en drukt men dit maar door met toestemming van het bestuur van Ondernemend Haren. De leden in het buitengebied worden weer genegeerd en allen is alles gericht op het centrum. Dit kan ze wel leden gaan kosten omdat er niet geluisterd wordt.

Ben zegt:

Wellicht heeft men nog niet het juiste recept gevonden. Of het juist kookboek gebruikt

Neem google maps. Als basis.
Koop een Richo Theta S of nieuwer.

Neem een zonnige sag organiseer een evenement.

Maakt opnames. Bouw de tour en vergeet niet de gyroscoop functie uit te zetten in deze fase
Maak daar een tour op die winkels in gaat.

Vervang de winkels elke week.
Als je steeds dezelfde start postitie neemt kint je de fotos een op vervangen
Zonder correcties van de tour punten.
Its dat erg gemakkelijk is met fysiek markering en de gps die ingrnouwd is.

De opzet is eenvoudig. Onderhoud simpel
Budger laag.
Een drone kan het tourwerk werk doen.

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.