De krant die je leest van A tot Z
Dinsdag 30 Juni, 2026
Deze post is bekeken 151 keer.

maandag 24 september 2012

Nieuws:

Nieuwe winkel: Outlet Haren

Door: Redactie

In het pand waar tot vorige week woensdag Klugkist Man & Mode was gevestigd, zit vanaf woensdag a.s. een nieuwe winkel: Outlet Haren. Het is een initiatief van Jacco Smit, die nog een huurcontract van anderhalf jaar moet uitdienen. “Ik wil de huur die ik nog moet betalen verdienen met de verkoop van 1001 artikelen van A-merken voor stuntprijzen.” Smit is met zijn herenmodezaak vorige week verhuisd naar de Rijksstraatweg 202 en is daar voortgegaan onder de naam Bij Jacco.

Hij heeft vier andere ondernemers uit Haren gevraagd om mee te doen aan zijn project, waaronder Rubert Homan (beddenwinkel) en Pim Albronda (Bruna). Deze deelnemers leveren allemaal de goederen aan die worden verkocht in de outlet. “Door de crisis is er enorm veel overproductie gedraaid”, zegt Smit. “Uit die voorraden kopen wij spullen op, die we kunnen verkopen met kortingen van meer dan 50%.”

De winkel wordt vandaag en morgen gevuld, maar de voorraad zal iedere week worden ververst. “Als we zien waar de meeste vraag naar is, kopen we daar weer partijen van op”, aldus Smit. Hij benadrukt dat het een tijdelijke outlet wordt op Harens niveau, dus geen ramsj of dump. Verkoopster Arina (foto) heeft er zin in. Zij zal het gezicht van de winkel gaan worden. Jacco Smit is ervan overtuigd dat de zaak een succes zal worden.

In het assortiment o.a.: auto-accessoires, herenkleding, kinderkleding, kantoorartikelen, boeken, kinderfietsjes, speelgoed, lifestyle en woonaccessoires, sportschoenen. Teveel om op te noemen, volgens Jacco Smit. En wat er volgende week aan wordt toegevoegd kan hij nog niet zeggen.

Adres vanaf woensdag 26 september: Rijksstraatweg 180, Haren. Geopend op woensdag, donderdag en vrijdag 11-18 uur en zaterdag 10-17 uur. Zie ook: www.outletharen.nl

 

 

 

7 reacties

mij zegt:

Outlet op “harens niveau”, ja daar zitten de minima van Haren op te wachten

ondernemer haren zegt:

Erg fijn, dit gaat weer ten koste van andere winkels in Haren. Terwijl het al knokken is hier!

Karel ukel zegt:

Zal wellicht ook meer mensen, potentiele klanten opleveren. Gelukkig heet het niet ‘bij Merthe’

De Groot zegt:

Leuk initiatief! En moet goederen van andere harense ondernemers, lijkt me dat dat lastig ten koste gaat van andere ondernemers! Ik ga zeker eens kijken.

meike zegt:

Jeuj, weer een snuffelwinkel erbij voor de normale prtemonee ! Super actie, ik ben er blij mee 🙂

Ondernemer zegt:

Ik denk dat het niet ten koste hoeft te gaan van de reguliere handel.
De goederen zijn van andere ondernemers hier uit Haren immers.
In mijn ogen een goed initiatief, wens jacco en de andere succes!

Karen zegt:

Worden hier ook boeken verkocht?

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.