Old Go onderzoekt historie van het Westerveen
De dit jaar opgerichte vereniging Harense historische kring “Old Go” trad dinsdag 9 november voor het eerst naar buiten. Bij orchideeënkwekerij Reinhart (Westerveen 16) is een presentatie ingericht over het gebied Westerveen, ook wel het Onnerveen genoemd.

Burgemeester Boumans opende deze presentatie o.a. met de verwijzing naar het feit dat in deze tijd waar dagelijks wereldwijde informatie ons deel is, juist dan de belangstelling voor de eigen omgeving groter is. Niet in de laatste plaats om te willen weten van het hoe en waarom de dingen van nu als achtergrond hebben.
Bij gelegenheid van de opening overhandigde de burgemeester de heer Willem Rutgers het diploma van erelidmaatschap. Door zijn activiteiten, waarbij hij de historie van Glimmen toegankelijk maakt, wordt hij door `Old Go`gezien als inspirator om tot deze historische kring te komen.
De ‘Westerveen beeldpresentatie’ is vrij toegankelijk tot begin januari 2011.In vervolg op de verkenning van het verleden van het Westerveen zal op maandag 22 november mevr. van Albalda uit Midlaren vertellen over de randen van de Hondsrug, het gebied aan de oostkant van het olde go. Aanvang 8 uur ´s avonds in de Tiehof te Onnen.
Geen reacties