De krant die je leest van A tot Z
Zondag 26 Juli, 2026
Deze post is bekeken 115 keer.

maandag 12 maart 2012

Nieuws:

Onnense vrouw misdraagt zich in verkeer

Door: Redactie

De politie van Drenthe heeft zaterdag een snelheidsduivelin uit Onnen betrapt op laagvliegen.

De politie vorderde zaterdagmiddag het rijbewijs in van de 46-jarige vrouw uit Onnen. De vrouw bleek tijdens een snelheidscontrole op de N374 bij Borger, 56 km/u (na correctie) te hard gereden te hebben. Zij reed 141 km/u waar 80 km/u was toegestaan.

5 reacties

bert zegt:

wereld nieuws! Laat ze al die ambtenaren maar aanpakken die de gehele dag niets doen, vind ik veel erger! Nu wordt deze hardwerkende vrouw (had haast) in de mangel genomen

Ludo zegt:

Bert al die haastige mensen zorgen voor de meeste ongelukken.
Als men dagelijks in ons dorp loopt of fiets maak je dit geregeld mee.
Laat ze al die haastige personen maar aanpakken.
Van mij mogen die ambtenaren dit doen.

Jacob zegt:

Zo Bert, jij weet schijnbaar dat het hier gaat om een hardwerkende vrouw met haast? Volgens mij was het gewoon een vrouw die veel te hard reed! Niet een beetje te hard maar levens gevaarlijk! Gelukkig hebben we wel hardwerkende agenten die dit soort wangedrag aanpakken!

meike zegt:

Dan had ze maar eerder moeten vertrekken als ze zo’n haast had. Eigen schuld dikke bult.

De Jong zegt:

Een beetje te hard heb ik niet zoveel moeite mee, maar bijna de dubbele snelheid rijden gaat veel te ver.
Boete voor 56 te hard betekend dat ze ongeveer 150/155 op de teller had staan.

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.