De krant die je leest van A tot Z
Maandag 28 september, 2026
Deze post is bekeken 158 keer.

dinsdag 05 mei 2009

Nieuws:

Orchideeenreus met duizend bloemen

Door: Redactie


Frans en Wilma Reinhart zijn zelf bijna sprakeloos, nu hun veertig jaar oude reuzenorchidee tot bloei komt. “Meer dan duizend bloemen, we hebben er zelf geen woorden voor, zo mooi”, zegt Wilma.Het is een orchidee van ruim 3 meter hoog met meer dan duizend bloemen en zeker 40 jaar oud. Volgens Reinhart de grootste in Europa.

Wilma: “Hij staat in ons oerwoud. We hebben hier een oerwoud van 500 m2 geschapen waarin de planten in hun natuurlijk omgeving te zien zijn. We raden iedereen aan om dit met eigen ogen te komen zien.”

Te zien bij Reinhart Orchideeen aan het Westerveen 16 (Harenermolen) te Haren.
We zijn soms moeilijk te vinden maar tussen Haren en Glimmen moet men de Viaductweg inslaan en dan de eerste weg links nemen.

Openingstijden van maandag tot met zaterdag van 10:00 tot 17:00 uur.

Achtergrond info:
De kwekerij is ontstaan als gevolg van een uit de hand gelopen hobby. Dit is terug te vinden in de manier waarop de kwekerij is opgezet. Frans Reinhart, fulltime kweker sinds zijn 55ste heeft onder anderen een ruimte om groepen te ontvangen. Aan deze groepen wordt voorlichting gegeven over het houden van orchideeen.

Geen reacties

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.