Peiling over zero tolerance
Gisteren was het weer raak. Onvermurwbaar en streng bekeurden de parkeerwachters in Haren een auto van een bouwvakker die bij restaurant King Wah buiten de rijbaan stond geparkeerd. De bestuurder was na drie minuten terug, want hij was binnen alleen aan het kennismaken met de opdrachtgever en om te vragen waar hij mocht parkeren. Deze verhalen kennen we. Boze parkeerders, strenge handhavers.
Wat vindt u: terecht dat er zero tolerance geldt in het centrum van Haren? Dat er liever niet wordt geluisterd naar smoezen of argumenten. Vindt u dat regels regels zijn en dat iedereen weet waar die wel en niet mag parkeren? Of vindt u het niet passen bij de (gastvrije) dorpse maat van Haren en zou het handhaven wat soepeler moeten verlopen?
Feit is dat je hoort mopperen als er niet wordt bekeurd en ook als er wél wordt bekeurd. Waar staat u in dit dilemma? Geef anoniem uw antwoord links op deze pagina en u ziet ho anderen erover denken. Dank u.
3 reacties