De krant die je leest van A tot Z
Donderdag 2 Juli, 2026
Deze post is bekeken 100 keer.

vrijdag 29 juni 2012

Nieuws:

Positief: Maandag 2 juli ligt er 100 euro verstopt in Haren: zoek en vind!

Door: Redactie

Maandag 2 juli a.s. beginnen we met ons spelletje FotoHints. Daarmee willen we de aandacht vestigen op onze nieuwe Facebook-pagina (www.facebook.com/harendekrant). Wie op die pagina ‘vind ik leuk’ heeft geklikt zal de grootste kans maken op de hoofdprijs: 100,- euro cash!

In dit onooglijke groene kokertje (3 cm lang) stoppen we de code voor 100,- euro. Wie de code het eerst mailt, krijgt het geld cash in huis. Dit kokertje ligt vanaf maandag 2 juli ergens in Haren verstopt. Dankzij onze FotoHints is het vinden daarvan goed te doen.

 

Hoe werkt  FotoHints?

1.Op maandag 2 juli in de vroege ochtend verstoppen wij een klein groen kokertje met 100,00 euro ergens in Haren.
2.Van maandag 2 t/m 6 juli plaatsen wij iedere dag op Facebook een FotoHint, die iets zegt over de verstopplaats van de 100,00 euro. Iedere dag geven we iets meer prijs!
3.Wie de koker als eerste vindt en de code aan ons mailt, krijgt 100,00 cash thuis bezorgd!

Start van ons zoekspel: maandag 2 juli 2012 vanaf middernacht. Likers van onze Facebook-pagina krijgen altijd als eerste de FotoHints te zien. Dat vergroot de kans op de hoofdprijs!

Geen reacties

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.