“Run the Middelhorst” nadert finale: 12 mei
Van september tot en met april hebben ‘gewone mensen’ telkens feesten georganiseerd in Café de Middelhorst. Wie de hoogste omzet heeft behaald, wint straks een vakantiereis van een week naar de zon. Op 12 mei wordt bekend wie de besten waren.
Uitbater Erik Blokzijl is blij met de successen van zijn deelnemers: “Alle avonden waren een groot succes en ieder koppel vond het geweldig om eens een keer een café te runnen.
Elk koppel heeft echt geweldig z’n best gedaan om een leuk thema aan de avond te geven en het café ludiek te versieren.
Op deze laatste avond kunnen julie nog één maal de acht koppels ontmoeten, ieder koppel staat een half uur achter de bar en dan wordt de beste barkeeper(ster) bekend gemaakt door een deskundige jury. Om ongeveer 01.30 uur wordt het winnende koppel bekend gemaakt.”
Volgend seizoen gaat Run de Middelhorst door
Lijkt je het leuk om ook eens een café te runnen en kastelein te spelen? Geef je dan op in Café de Middelhorst of cafedemiddelhorst@hotmail.com.
Foto: het team dat een feest organiseerde in de sfeer van Moulin Rouge…
Geen reacties