Sieling houdt konijnen nog in de hoge hoed
Wethouder Theo Sieling van Haren heeft zichtbaar moeite om helemaal niets te zeggen als hem door de krant alweer wordt gevraagd wanneer er nu eindelijk duidelijkheid komt over de aanleg van een extra transferium bij Haren. Al meer dan een jaar lijken er gesprekken gaande met provincie en gemeente Groningen en er was zelfs al een tas met bijna een miljoen euro in het vooruitzicht gesteld om een tijdelijke parkeerplaats aan te leggen. Toch wordt er nog steeds illegaal in modder geparkeerd omdat het transferium te klein is.
Het ongeduld van Haren de Krant begint de wethouder nog net niet te irriteren. “Ik vind het ook lastig om te moeten uitleggen dat we al een jaar in overleg zijn met de gemeente Groningen en de provincie over dit onderwerp”, zegt hij. “Maar soms lopen die dingen nu eenmaal zo. Dat neemt niet weg dat ik verwacht deze maand te kunnen vertellen wat we met het transferium van plan zijn.” Op de onuitgesproken vraag of er dan ook meer bekend wordt over de aanleg van bedrijvenpark Nesciopark zegt Sieling: “Ook daarover denk ik deze maand te kunnen vertellen wat de plannen zijn.”
Vorige maand sprak de wethouder ook al de verwachting uit spoedig zijn ‘konijnen’ uit de hoge hoed te kunnen toveren. Zijn optimisme is onverminderd, zegt hij. Maar de formele bekrachtiging van de plannen duurt nog enkele weken.

3 reacties