De krant die je leest van A tot Z
Dinsdag 28 April, 2026
Deze post is bekeken 139 keer.

maandag 18 maart 2013

Nieuws:

Speel-O-Theek is eigenlijk Ei van Columbus

Door: Redactie

Het is toch een uitkomst: je schaft voor je kinderen niet direct duur speelgoed aan, maar leent het van de Speel-O-Theek en kijkt of het een succes is. Zo niet, dan bespaar je je een miskoop. Maar het lenen van speelgoed heeft nóg een groot voordeel: je kind krijgt de keuze uit veel meer verschillende soorten speelgoed en tegen de tijd dat het gaat vervelen….hup,  gaat het weer terug. Logisch dat de Speel-O-Theek Haren al 25 jaar bestaat…en met succes.

Het team van de Speel-O-Theek.....

Het team van de Speel-O-Theek…..

Ze zitten nu nog in een kleine ruimte in ’t Clockhuys, maar zullen straks verhuizen naar de Brede School aan de Mellenssteeg. Het voelt als een speelgoedwinkel, waar louter vrijwilligers (27) werken. Er zijn 660 stukken speelgoed die worden uitgeleend aan ruim 220 leden (lidmaatschap v.a. 15,00 per jaar). De kas wordt ook nog jaarlijks gevuld met de opbrengsten van de grote speelgoed- en kledingbeurzen in Scharlakenhof. Doorlopend wordt gezocht naar nieuw speelgoed om de collectie aan te vullen. Tegenwoordig kan ook een Wii worden geleend, maar ook andere computerspellen. Er zijn feesttassen te huur met verkleedkleren voor verjaardagsfeestjes. Verkleedkleren of spellen. Ideaal voor ouders die even geen idee hebben hoe ze het feestje moeten invullen.

De vrijwilligers aan de levitra cost of sales balie controleren het teruggebrachte speelgoed nauwkeurig en soms worden door welwillende partners reparaties verricht aan speelgoedauto’s of poppenhuizen. Liefdewerk en met overtuiging. Juist ik krappe tijden voorziet de Speel-O-Theek in een behoefte. Toch signaleert het bestuur een lichte teruggang in het aantal abonnees.

Actie

Er is een actie voor kinderen die voor 15-12-2012 één jaar zijn geworden, die krijgen een gratis lidmaatschap. Deze actie loopt tot 2 april. En mensen die door dit artikel lid willen worden, hoeven niet op de wachtlijst te staan maar kunnen per 1 april lid worden. Meer informatie? Mail aan: contact@sotharen.nl

 

.

 

Geen reacties

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.