De krant die je leest van A tot Z
Vrijdag 17 April, 2026
Deze post is bekeken 155 keer.

donderdag 06 december 2012

Nieuws:

Sponsoractie HSVB op 14 december

Door: Redactie

Basketbalclub HSVB houdt een aantal sponsoracties om geld in te zamelen. Zo staat er op vrijdag 14 december een marktkraam op het Raadhuisplein in Haren, waar kaarsen en kerstversiering te koop zijn van Novo. Verder worden er glühwein en warme chocolademelk geschonken. Met de koop van een lootje is er grote kans op een van de vele prijzen die door de plaatselijke winkeliers ter beschikking zijn gesteld.

“Onze basketbalclub HSVB kan wat extra financiële armslag gebruiken. We willen investeren in nieuw materiaal en af en toe wat ex

Mobile Blog Money – Test And See The Difference!

tra’s kunnen doen voor al onze spelers, van de jeugd tot en met de senioren. De sponsoracties op de Harense markt op 16 november en ook op 14 december zijn een gezamenlijk initiatief van spelers, ouders en bestuur. We zijn blij dat diverse winkeliers in en rondom Haren ook hun medewerking verlenen”, aldus voorzitter Cees Dijkhuis.

Op vrijdag 16 november stond HSVB voor het eerst op de markt in Haren met handgemaakte kaarsen  gemaakt door cliënten van Novo Veendam.

Over basketbalclub HSVB

HSV-Basketball is een sportclub met een brede basis in en rondom Haren en biedt competitiebasketbal voor jeugd en senioren. Dit op verschillende competitieniveaus, van regionaal tot nationaal. Wij streven naar tevreden leden, ouders, supporters en sponsors door competitief te zijn, niet alleen op sportief maar ook op sociaal, organisatorisch en commercieel vlak.

zp8497586rq

Geen reacties mogelijk