De krant die je leest van A tot Z
Zondag 14 Juni, 2026
Deze post is bekeken 122 keer.

dinsdag 27 mei 2014

Nieuws:

Verkeershinder A28 vandaag

Door: Redactie

Rijkswaterstaat voert van dinsdag 27 mei 22:00 uur tot woensdag 28 mei 6:00 uur werkzaamheden uit aan de A28 tussen Haren en Groningen in de richting Groningen. Het betreft het plaatsen van nieuwe borden. Hiervoor is één rijstrook afgesloten. Afrit Groningen Zuid (39) is afgesloten voor verkeer. Het verkeer wordt met behulp van gele borden omgeleid .

 

Ter plaatse geldt voor het verkeer een verlaagde maximumsnelheid van 70 kilometer per uur. Rijkswaterstaat adviseert weggebruikers rekening te houden meteen langere reistijd.

 

Weersgevoelige werkzaamheden

Afhankelijk van de weersomstandigheden en het verloop van de werkzaamheden kunnen de werkzaamheden korter of langer duren.

 

Regulier onderhoud

Het betreft regulier onderhoud dat het wegennet periodiek nodig heeft, zoals asfaltering, markering, onderhoud aan de vangrail en bewegwijzering. Met als doel een vlotte en veilige doorstroming voor de weggebruiker.

 

Geen reacties

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.