De krant die je leest van A tot Z
Zondag 28 Juni, 2026
Deze post is bekeken 76 keer.

woensdag 15 juni 2016

Nieuws:

Verkoop Harenerholt loopt nog steeds prima

Door: Redactie

De bouw van woningen langs de Oosterweg (Harenerholt) loopt goed.

De ontwikkelaars hoeven weinig moeite te doen om te verkopen. In Haren staat Harenerholt inmiddels te boek als ‘lot uit de loterij’ wegens wachtlijsten. Dit beeld wordt bevestigd in de cijfers van DHE 5 en 6. Van de 246 geplande woningen in fase 1 en 2 zijn er 224 verkocht en op 9 ligt een optie. De vrije sector kavels (7) zijn allemaal al in optie uitgegeven. Meer informatie op www.hetharenerholt.nl

3 reacties

antoine zegt:

Het is vast de dorpse uitstraling van het gebied, dat het ‘m doet.
(kuch…)

kritische bewoner zegt:

En wanneer wordt er voor de omwonenden nou eindelijk eens iets geregeld qua verkeer? Leuk dat de bouwers lekker cashen op DHE, maar wij zitten ongevraagd met de verkeersellende. Zodra ze hun eigen wijk uit zijn, trappen ze meteen het gaspedaal in. Je ziet het nu al dagelijks gebeuren op de Oosterweg. En de wijk is nog lang niet af. Gewoon levensgevaarlijk met al die fietsers. En dan spreken we nog maar niet over hoe jammer het is van het mooie gebied en wat daar voor een spuuglelijke Vinex-wijk voor terug gekomen is. Zo dicht bebouwen ze zelfs in Almere nog niet eens. Hutje mutje op elkaar wonen. Lijkt werkelijk nergens op. Goedkope rommel wordt er nu gebouwd. Is de Harense achterstandswijk van het volgende decennium. Puur gebouwd uit geldnood!

De zegt:

Vind ook erg jammer van dat mooie stukje natuur .Reed er vanmorgen nog langs en dacht hoe kunnen ze daar wonen zo dicht op elkaar voor een koophuis .. Maar vindt ook een drama voor de mensen die daar wonen aan de Oosterweg .Het is hun gewoon door de strot geduwd .
O ja woon daar zelf niet maar in Oosterhaar

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.