De krant die je leest van A tot Z
Woensdag 26 augustus, 2026
Deze post is bekeken 131 keer.

maandag 14 maart 2011

Nieuws:

Zaterdag spinning-marathon voor Kika

Door: Redactie

Komende zaterdag 19 maart om 10:00 uur laat  wethouder Theo Sieling van de Gemeente Haren met een openingshandeling de Kika Spinningmarathon bij Zon en Fitness-studio Energy aan de Hortuslaan van start gaan.

Van links naar rechts: Siska Lammerts, Catrien Nijboer, Ada Westerbrink, Geert Hoving. Initiatiefnemers.

Van links naar rechts: Siska Lammerts, Catrien Nijboer, Ada Westerbrink, Geert Hoving. Initiatiefnemers.


Samen met de andere raads- en collegeleden, waaronder Burgemeester Mark Bouman, fietsen zij het eerste uur voor het goede doel. Het evenement wordt om 17:00 uur sprankelend afgesloten met de overhandiging van de cheque aan Nicole Eijbergen van KiKa (Kinderen Kankervrij). In de tussenliggende periode is er elk uur een nieuwe groep die onder leiding van de instructrices een sportieve en financiële bijdrage aan de actie levert.

Omstreeks 15:00 uur gaat notaris M.P. Geerdink van Broekema, Keuning, Nielsen notarissen de loten trekken voor de prijzen die door ondernemend Haren zijn aangeboden, met als hoofdprijs een rondvlucht voor 3 personen. De Harense ondernemers hebben ook verder deze actie een warm hart toegedragen, met o.a. een advertentiecampagne van Haren-de-Krant die ruim € 2000 opleverde. Voor de deelnemers aan de spinningmarathon worden broodjes, flesjes water en fruit beschikbaar gesteld. Mochten de spieren wat vermoeid zijn na de inspanning, dan kan men ter plaatse tegen een geringe vergoeding een stoelmassage boeken bij Novy-Tijd, waarvan de opbrengsten ook weer volledig naar Kika gaan.

Nog enkele plaatsen vrij

Hoewel de deelname aan de spinningmarathon uitstekend verloopt, is het op een beperkt aantal tijden nog mogelijk om een fiets te huren. Tussen 12 en 13 uur en van 14 – 16 uur zijn nog fietsen à 15 euro per persoon per uur beschikbaar. Aanmelding kan persoonlijk bij Studio Energy, Hortuslaan 3a in Haren of per e-mail: c.nijboer@wanadoo.nl.

Geen reacties

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.