De krant die je leest van A tot Z
Maandag 29 Juni, 2026
Deze post is bekeken 113 keer.

donderdag 07 juli 2016

Nieuws:

Zorggroep Groningen verweert zich tegen negatieve berichten

Door: Redactie

Margriet Hommes, woonachtig in de gemeente Haren, verweert zich fel tegen de negatieve berichten over de kwaliteit van zorg in enkele locaties van Zorggroep Groningen. Ze zegt dat de inspectie zich baseert op oud nieuws. Haar repliek lijkt op die van directeur Wijnand Rigter van Huize Westerholm.

Toch is er een verschil: Zorggroep Groningen werd in 2014 al door de inspectie IGZ gewezen op zwakke plekken in de zorg. In maart van dit jaar heeft men op enkele locaties vastgesteld dat de zorg nog steeds niet aan de maat is. Volgens Margriet Hommes op RTV Noord is er sinds 15 maart heel hard gewerkt door medewerkers om de kwaliteit weer op niveau te krijgen. Het publiceren van de negatieve berichten drie maanden later ervaart zij als onheus.

De verpleeghuiszorg ligt onder het vergrootglas en op last van de Tweede Kamer is de inspectie deze week begonnen met het publiceren van inspectierapporten van zwakke organisaties.

2 reacties

Gerrit zegt:

Nu allemaal moord en brand schreeuwen van het is niet zo.
Die rapportages zijn toch niet voor niets geschreven de kwaliteit is toch bedroevend,
De normale medewerkers treft geen blaam die moeten roeien met de riemen die zee hebben.
Maar de zogenaamde bestuurders en onbekwame managers die zich verrijkt hebben over de rug van de belasting betaler voelen nu nattigheid.
Ik hoop dat ze allemaal persoonlijk aansprakelijk worden gesteld voor het leed dat ze onze ouderen aandoen.
Maar die hebben boter op hun hoofd denken alleen aan eigen gewin.
Kijk tv en lees de krant van wat ze allemaal gefraudeerd en achter over gedrukt hebben,ben benieuwd wat voor bonus Mevr Hommes krijgt wat ten kostte van de ouderen gaat.

zuchtje zegt:

Opmerkelijk dat altijd weer rapporten niet schijnen te kloppen als het mensen niet uitkomt. Ik ga er van uit dat het om een neutraal, onbevooroordeeld onderzoek gaat.

Ik ken trouwens nog twee onderzoeken, die eveneens neutraal werden verricht, en waarbij de partij die het betreft er nét even anders mee omgaan dan dat de bedoeling is….. rara 🙂

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.