De krant die je leest van A tot Z
Vrijdag 1 Mei, 2026
Deze post is bekeken 126 keer.

maandag 29 juli 2013

Sport:

Hans Nijland opende welpenveldje VV Haren

Door: Redactie

Met vereende krachten hebben vrijwilligers, onder leiding van Teun Bouwman, het zogenoemde welpenveldje van de vv Haren verplaatst naar de zijkant van het verenigingsgebouw op Sportpark De Koepel te Haren. Deze verhuizing was noodzakelijk omdat het voormalige veldje te ver afgelegen lag.

 

Hans Nijland opent wrelpenveldje

Hans Nijland opent welpenveldje

Ook niet onbelangrijk was de hulp van J. Bolt B.V. Aannemingsbedrijf Haren. Om het zware werk  te kunnen verrichten stelde dit bedrijf zijn personeel en materiaal beschikbaar, ook leverden zij het gras om de opengevallen plekken in het veldje op te vullen. In minder dan drie werkdagen ligt er nu een prima veldje waar aan de jongste talenten de beginselen van het voetbal kan worden bijgebracht.

Aangezien afgelopen woensdag de FC Groningen op ons complex  een oefenwedstrijd speelde werd de kans aangegrepen om de algemeen directeur van de FC, Hans Nijland,  te vragen de heropening te verrichten. De heer Nijland gaf aan hier graag gehoor aan te willen geven, hij memoreerde bijzonder gesteld te zijn op het steeds weer gastvrije onthaal in Haren. Tijdens de rustpauze van de voetbalwedstrijd verrichtte de algemeen directeur samen met twee jeugdleden van VV Haren de opening, met het doorknippen van het lint werd het welpenveldje officieel heropend. Met ingang van het nieuwe seizoen kunnen de  jongste leden onder leiding van jeugdtrainer Ab Tuinman naar hartenlust op dit veldje een balletje trappen.

 

1 reactie

Nijland zegt:

Kijk zo hoort het, ook de kleine jongens hebben een goed veldje nodig om te kunnen trainen en te spelen.

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.