De krant die je leest van A tot Z
Zaterdag 9 Mei, 2026
Deze post is bekeken 490 keer.

zaterdag 07 januari 2023

Nieuws:

Dronken Harenaar rijdt woning in Tynaarlo binnen

Door: Redactie

Een Harenaar van 40 jaar heeft vandaag in alle vroegte een incident veroorzaakt. Hij ging namelijk zonder rijbewijs tóch rijden, had teveel gedronken en reed ten slotte ook nog een woning binnen in Tynaarlo. De man is door de politie aangehouden.

Hij was eerder in de nacht al aangehouden op de weg van Peize naar Vries, waar hij weigerde mee te werken aan onderzoek naar alcoholgebruik. Daarop werd hem het rijbewijs afgenomen. Later maakte hij weer kennis met agenten, toen zijn auto zich in de zijgevel van een huis had geboord.

Volgens de politie is de woning flink beschadigd.

Foto: Brandweer Zuidlaren

Update: Op verzoek van naasten van de veroorzaker van dit ongeval hebben wij enkele zinnen uit dit bericht verwijderd. Het ging om twee zinnen waarin volgens de melder een waardeoordeel werd gegeven over het gedrag van de man. Dit zou voor de kinderen van de man erg pijnlijk zijn.

3 reacties

InwonerVanHaren zegt:

Zal wel lekker ontnuchterend zijn wanneer hij de rekening en aanvullende gevolgen ziet.

Fred zegt:

Schandalig dat de rechtelijke macht en de uitvoerende macht burgers niet kunnen beschermen tegen dit soort lieden.
Deze lieden gaan x op x de fout in om met een zatte kop achter het stuur te kruipen en bovengenoemde machten faseliteren dit door niet harder op te treden.
Blijkbaar is het te moeilijk om een auto van dergelijke lui in beslag te nemen omdat hier blijkbaar geen wetten voor zijn.

rolf zegt:

Die kan dus een paar dagen brommen en heeft een strafblad te pakken. Want dat gebeurt er als je zonder rijbewijs gaat rijden, beschonken of niet beschonken. Het is allang mooi dat er allen materiale schade is en er niemand gewond is geraakt. En ik vind dat hij ook het Herstel aan het huis dient te vergoeden, en misschien ook een kleine vergoeding voor emotionele schade aan de bewoners (en van mij zou hij zelfs een kleine boete aan zijn kinderen moeten betalen, die hier ook door leed is aangedaan)

En idd de Kinderen van deze man zijn al genoeg gestraft door de actie van hun vader.

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.