De krant die je leest van A tot Z
Donderdag 7 Mei, 2026
Deze post is bekeken 223 keer.

vrijdag 20 oktober 2023

Nieuws:

Aanrijding Cantersveen

Door: Redactie

Het is een drukke driesprong: Cantersveen-Dr. E.H. Ebelsweg te Haren. Vrijdagmiddag kwamen daar twee auto’s met elkaar in botsing. Het betrof een personenauto en een bedrijfsbusje.

Ambulancepersoneel heeft zich ontfermd over één betrokkene, die ter plaatse is onderzocht. De toedracht van de aanrijding is nog niet geheel duidelijk.

Foto: 112 Groningen/ Haren de Krant

2 reacties

inwonervanharen zegt:

Komt ook omdat men vaak te hard rijd over de Dr. Ebelsweg. je mag er maar 60 maar velen rijden er wel 80

Antoine zegt:

Correctie: op bijna de hele Ebelsweg mag je 80 rijden. Pas vlak voor Cantersveen (vanuit Waterhuizen komende) wordt dit met bebording en kleurmarkering teruggebracht tot 60.

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.