De krant die je leest van A tot Z
Maandag 14 september, 2026
Deze post is bekeken 228 keer.

maandag 14 september 2026

Nieuws:

Modewinkel 5 jaar: Bestaansrecht bewezen

Door: Redactie

Leuk om te weten dat er in Haren kansen liggen voor ondernemers met visie, enthousiasme en doorzettingsvermogen.

Sieneke de Winter (40) en Karlien Kikkert (41) begonnen in mei 2021 ‘uit het niets’ hun damesmodezaak Join the Seen aan de Brinkhorst. De zaak bestaat nu ruim vijf jaar en heeft zijn bestaansrecht bewezen. Deze jonge vrouwen zijn trots op wat ze hebben bereikt. “De zaak draait goed en we hebben inmiddels ook nog winkels geopend in Assen en Roden”, zegt Karlien. Waar hebben zij het succes volgens hen aan te danken? Sieneke: “We hebben met onze klanten een persoonlijk contact, ze mogen zich gezien voelen zodra ze binnenkomen. We kennen ze en houden met hun smaak rekening bij de inkoop.” Karlien: “We kopen nooit massaal in, want dan komen ze overal hun kleding tegen en dat is niet prettig.” Sieneke: “De kracht van onze winkel is ook dat we compact en overzichtelijk zijn.” Compact? Wat bedoelt ze daar nu mee? Sieneke: “Geen overdaad aan merken, dus geen keuze stress. Dat doen we heel bewust.”

Deze winkel richt zich enerzijds op jonge moeders waarmee ze zich goed kunnen identificeren. Karlien: “Maar inmiddels zien we ook hun moeders van 60+ binnenkomen. Die kleden zich ook heel eigentijds.” Sieneke: “We kennen de smaak van onze eigen moeders in die leeftijd, dat is wel handig bij de inkoop.” De twee vrouwen zijn blij dat ze destijds de sprong in het diepe hebben gewaagd. Toch ontkennen ze niet dat er ook uitdagingen zijn, die vooral te maken hebben met de krapte op de arbeidsmarkt. Sieneke: “Het is heel lastig om goed personeel te vinden. Daar maak je je als ondernemer soms wel zorgen over.”

Eind augustus hebben de opgewekte vrouwen hun jubileum op feestelijke wijze gevierd en daarbij denkbeeldig het startschot gegeven voor de komende vijf jaar. Ze horen er in Haren al helemaal bij, dus dat komt wel goed.

Geen reacties

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.